d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lua Videl Sem Te V Tranvaji Lol > :d
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 24 2007 04:25am
takovej lolek nastoupil zastavku pred konecnou 4 na borech biggrin.gif sem tam mel kundy tak sem nemohl pozdravit sry ... sad.gif biggrin.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11995447&f=264 - najdi si kundu a zajdem zachlastat:D
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Oct 24 2007 05:18am
Quote (Black_WoH @ Wed, Oct 24 2007, 10:25am)
takovej lolek nastoupil zastavku pred konecnou 4 na borech biggrin.gif sem tam mel kundy tak sem nemohl pozdravit sry ... sad.gif biggrin.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11995447&f=264 - najdi si kundu a zajdem zachlastat:D


No to je uzasne smile.gif Snad uz jen ze je to "traMvaj" smile.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 24 2007 05:23am
Quote (Leri @ Wed, Oct 24 2007, 11:18am)
No to je uzasne smile.gif Snad uz jen ze je to "traMvaj" smile.gif


biggrin.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 24 2007 05:38am
Quote (Leri @ Wed, 24 Oct 2007, 12:18)
No to je uzasne smile.gif Snad uz jen ze je to "traMvaj" smile.gif


vouch
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 24 2007 11:11am
lol..... fakt náhoda když když na borech mam školu biggrin.gif
se spíš divim že si mě neviděl teda aspon mé části ruce či nohy vyčnivající z 30tky páč většinou jezdim busem xd
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold: 264.50
Oct 24 2007 11:29am
Quote (Black_WoH @ Wed, Oct 24 2007, 10:25am)
takovej lolek nastoupil zastavku pred konecnou 4 na borech biggrin.gif sem tam mel kundy tak sem nemohl pozdravit sry ... sad.gif biggrin.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11995447&f=264 - najdi si kundu a zajdem zachlastat:D


gz.
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 24 2007 11:39am
Quote (Lua @ Wed, Oct 24 2007, 05:11pm)
lol..... fakt náhoda když když na borech mam školu biggrin.gif
se spíš divim že si mě neviděl teda aspon mé části ruce či nohy vyčnivající z 30tky páč většinou jezdim busem xd


lua prid nekdy na postovku .... biggrin.gif tam prebyvam ja biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2007 11:40am
Quote (Black_WoH @ Wed, Oct 24 2007, 11:25am)
takovej lolek nastoupil zastavku pred konecnou 4 na borech biggrin.gif sem tam mel kundy tak sem nemohl pozdravit sry ... sad.gif biggrin.gif

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11995447&f=264 - najdi si kundu a zajdem zachlastat:D


to musi mit kundu aby si sel snim ven ?
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Oct 24 2007 12:03pm
Quote (sapier @ Wed, Oct 24 2007, 05:40pm)
to musi mit kundu aby si sel snim ven ?


ne ale rikam kdyz ji bude mit hned se bude cejtit lip a nebude mu smutno a nebude nuda jak rikal v topicu ...
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 24 2007 12:46pm
máš foto zmrde?
Go Back To České a Slovenské Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll