☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Lua Videl Sem Te V Tranvaji Lol > :d
1
2
3
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1888
Replies: 71
Track Topic
Black_WoH
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
6.00
#1
Oct 24 2007 04:25am
takovej lolek nastoupil zastavku pred konecnou 4 na borech
sem tam mel kundy tak sem nemohl pozdravit sry ...
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11995447&f=264
- najdi si kundu a zajdem zachlastat:D
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#2
Oct 24 2007 05:18am
Quote (Black_WoH @ Wed, Oct 24 2007, 10:25am)
takovej lolek nastoupil zastavku pred konecnou 4 na borech
sem tam mel kundy tak sem nemohl pozdravit sry ...
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11995447&f=264
- najdi si kundu a zajdem zachlastat:D
No to je uzasne
Snad uz jen ze je to "traMvaj"
Black_WoH
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
6.00
#3
Oct 24 2007 05:23am
Quote (Leri @ Wed, Oct 24 2007, 11:18am)
No to je uzasne
Snad uz jen ze je to "traMvaj"
Esantin
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold
:
646.00
#4
Oct 24 2007 05:38am
Quote (Leri @ Wed, 24 Oct 2007, 12:18)
No to je uzasne
Snad uz jen ze je to "traMvaj"
vouch
Lua
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold
:
25,797.87
#5
Oct 24 2007 11:11am
lol..... fakt náhoda když když na borech mam školu
se spíš divim že si mě neviděl teda aspon mé části ruce či nohy vyčnivající z 30tky páč většinou jezdim busem xd
kvaski_svk
Member
Posts: 4,943
Joined: Dec 8 2006
Gold
:
264.50
#6
Oct 24 2007 11:29am
Quote (Black_WoH @ Wed, Oct 24 2007, 10:25am)
takovej lolek nastoupil zastavku pred konecnou 4 na borech
sem tam mel kundy tak sem nemohl pozdravit sry ...
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11995447&f=264
- najdi si kundu a zajdem zachlastat:D
gz.
Black_WoH
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
6.00
#7
Oct 24 2007 11:39am
Quote (Lua @ Wed, Oct 24 2007, 05:11pm)
lol..... fakt náhoda když když na borech mam školu
se spíš divim že si mě neviděl teda aspon mé části ruce či nohy vyčnivající z 30tky páč většinou jezdim busem xd
lua prid nekdy na postovku ....
tam prebyvam ja
sapier
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold
:
0.00
#8
Oct 24 2007 11:40am
Quote (Black_WoH @ Wed, Oct 24 2007, 11:25am)
takovej lolek nastoupil zastavku pred konecnou 4 na borech
sem tam mel kundy tak sem nemohl pozdravit sry ...
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11995447&f=264
- najdi si kundu a zajdem zachlastat:D
to musi mit kundu aby si sel snim ven ?
Black_WoH
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
6.00
#9
Oct 24 2007 12:03pm
Quote (sapier @ Wed, Oct 24 2007, 05:40pm)
to musi mit kundu aby si sel snim ven ?
ne ale rikam kdyz ji bude mit hned se bude cejtit lip a nebude mu smutno a nebude nuda jak rikal v topicu ...
Killer111
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#10
Oct 24 2007 12:46pm
máš foto zmrde?
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
1
2
3
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact