d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > -- Mam Dotaz Ohledne Sve Vahy --
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 19 2007 07:55am
ok, mam problemy stim, ze nemuzu pribrat at delam co delam.

mam 189 cm a 64-65kg.
je mi 18.

jim normalne, mozna i trosku mene nez moji vrstevnici ale rekl bych ze dostatecne.
kazdy den doma cvicim tak 35´minut a 1-2xza tyden do posilovny s kamaradem.

uz to trva tak 6-7 mesicu.
zade podpurne prostredky jsem nikdy nejedl a nezkousel.

chtel bych nejake rady cos tim atd. jeslti stim ma nekdo nejake zkusenosti.


P.S nechci prestat pit pivo smile.gif

This post was edited by Sentinel4 on Oct 19 2007 07:55am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Oct 19 2007 08:04am
lol já mam uplně opačnej problem, měřim 180 a vážim 77kg a nemužu zhubnout.
Cvičim doma a tak 1-2 tejdně zajdu do posilky, snažim se jist zdravě. Je mi 18 taky.
Viki myslim že bys měl bejt rád wink.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Oct 19 2007 08:09am
no vy mate problemy biggrin.gif

ja mam 195 cm a 95 kilo. a presne takhle vypada clovek ktery by mel zhubnout :-P
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 19 2007 08:13am
proc pribrat ? vazis jako ja a meris min ^^
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Oct 19 2007 08:14am
pitim piva urcite neschudnes, nemaj strach.. Inak takychto veci je na webe mrte, staci zagooglit a hned na teba vyskoci 25 vyzivovych expertov
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 19 2007 08:24am
Quote (Esantin @ Fri, Oct 19 2007, 02:04pm)
lol já mam uplně opačnej problem, měřim 180 a vážim 77kg a nemužu zhubnout.
Cvičim doma a tak 1-2 tejdně zajdu do posilky, snažim se jist zdravě. Je mi 18 taky.
Viki myslim že bys měl bejt rád wink.gif


LOOOOOOOOL smile.gif))
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Oct 19 2007 08:24am
Quote (Sobcz @ Fri, 19 Oct 2007, 15:13)
proc pribrat ? vazis jako ja a meris min ^^


dyt si vyzle s koulema

edit: k topicu
neporadim howto, ale ja problem s pribiranim nemam smile.gif
177/87 ;]

This post was edited by unknown_spirit on Oct 19 2007 08:26am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 19 2007 08:24am
Quote (unknown_spirit @ Fri, Oct 19 2007, 02:24pm)
dyt si vyzle s koulema


spise koule s vyzli...
Member
Posts: 264
Joined: Oct 26 2006
Gold: 88.00
Oct 19 2007 08:28am
přestaň hulit!
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 19 2007 08:36am
Quote (under_war @ Fri, Oct 19 2007, 02:28pm)
přestaň hulit!


gz, udelal jsi si +1.
kdybys me znal tak bys vedel ze jen chlastam.
Go Back To České a Slovenské Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll