ok, mam problemy stim, ze nemuzu pribrat at delam co delam.
mam 189 cm a 64-65kg.
je mi 18.
jim normalne, mozna i trosku mene nez moji vrstevnici ale rekl bych ze dostatecne.
kazdy den doma cvicim tak 35´minut a 1-2xza tyden do posilovny s kamaradem.
uz to trva tak 6-7 mesicu.
zade podpurne prostredky jsem nikdy nejedl a nezkousel.
chtel bych nejake rady cos tim atd. jeslti stim ma nekdo nejake zkusenosti.
P.S nechci prestat pit pivo
This post was edited by Sentinel4 on Oct 19 2007 07:55am