Quote (sapier @ Wed, Oct 17 2007, 07:01pm)
proc blby topic pico ukaz tvuj normalni topic
heh proc mi nadavas ??? zalozil sem tu topic na tento styl hudby snad ho vidis v tuto dobu je treti od vrchu mohl si to napsat sem .... to je cele jaj nevztekej se to byl zaplej caps lock sorac teda