d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zlepšovaní Ajiny > mam problém
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 26 2007 12:01pm
chci umět lépe anglicky ne že bych neuměl ale
furt mi dělaj problémy všechny časy když hovořim tak jen prostou ajinou a už mě to omrzelo nemohl by někdo napsat časy? anglický příklad? český příklad
a v každém pravdidelné a nepravidelné sloveso
já bych rád ale nejhroší je že nevim jaký to má smysl v češtině tak ani nevím jak to mam umět když nevim jak to má znít v češtině plix plix smile.gif děkuji

edit prostě všechny časy průbehový prostý smile.gif čj aj smile.gif
edit 2 prostě v ajině mam českej guláš biggrin.gif

This post was edited by Lua on Sep 26 2007 12:02pm
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 26 2007 12:44pm
Pomohl bych ti..ale neim jestli chces pomoct ode me a zaroven je mi jasne ze kdyz udelam sebemensi chybicku v tom vysvetlovani tak me ostatni budouv vlacet po podlaze jeste pekne dlouho..takze neim jestli do toho jit wink.gif
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Sep 26 2007 03:15pm
jednoducha rada -> myslet v eng. (mluvit v eng.)a ne prekladat z cze do eng

nejlip mluvit s rodilym mluvcim, aby ti to preslo do krve ... podle me nejednodussi a jedina cesta

a casy ma anglictina celkem jednoduchy vzhledem k ostatnim jazykum
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 27 2007 02:18am
zkus nejakej kurs aniny..ale rozhodne ne jazykovy skoly:D:D
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Sep 27 2007 02:23am
no tu sa aj urcite nenaucis, najdi si kurz, interaktivna vyuka s zivym lektorom v malej skupine je vzdy naj
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 27 2007 06:25am
Quote (M0f0 @ Thu, 27 Sep 2007, 10:23)
no tu sa aj urcite nenaucis, najdi si kurz, interaktivna vyuka s zivym lektorom v malej skupine je vzdy naj


sam na sam je lepsi nez mala skupina wink.gif vlastni zkusenost..sice je to obcas trosku nuda ale je to nejintenzivnejsi...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 27 2007 07:25am
nejlepsi je treba se sebrat a na mesic vo prazdninach vyjet do anglie/irska/usa/na maltu/australie atd... proste tam se ti zvedne uroven tak vo 100% .. treba tam jed za brigadou, hlavni je se toho nebat.
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 27 2007 07:59am
jo jasný sem byl v angliji
pak další pokud nevyjde vejška po matuře za dva roky pudu na intenzivní kurz ajiny prostě to nej 4 hod denně ajiny status studenta diplom se slušnou vahou tak jako co by jste chtěli ale potřebuju si udělat sám pořádek abych odmaturoval atd
palec neříkel jsem že nechci pomoct od tebeza další když někdo udělá chybu tak většina to pozná a opraví se to kolektivně
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 27 2007 08:29am
Moje rada: Vem si svoji oblibenou kapelu, stahni si texty, preloz si slovicka kerejm nerozumis a pak to poslouchej a ty texty si cti...
Udelal sem to napr u pink floyd: The wall a myslim ze mi to dalo hodne... samozrejme to nesmi bejt naka sracka typu: "ouuuuu bejby just love me, just fuck maj lejzy asshoul" (i kdyz to je taky dulezity vedet smile.gif)

This post was edited by Josefista on Sep 27 2007 08:29am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 27 2007 08:55am
kua tady mě někdo nechápe biggrin.gif já potřebuju časy ! biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll