Quote (M0f0 @ Tue, Sep 18 2007, 06:21pm)
diky mrknu se urcite

Quote (Runn3r @ Sat, Sep 22 2007, 03:20pm)
runnere mno moc se mi to nelibi ale da se to diky za kladny prispevek

Quote (sapier @ Sun, Sep 23 2007, 09:52am)
uz sem myslel ze to tu nikdo neposloucha kdyby si chtel poslat neco dej icq jinak Juanita Juares a aphrodite best

ted o vikendu jsme meli mit v ostrave na hrade akci žonglak lejzry nejaky ohnostroj tekno stage dnb stage a primator to nedovolil tak to presunuly 5 km od ostravy a nakonec ve dve hodiny odpoledne se rozhodly ze nic nebude potkal jsem par kamosu kteri uz se nemohli dockat a jeli brzo a dojebaly se jen takova zajimavost
kurna to je pech a ten primator je vylesteny bambus kdyz to zakazuje ... zakazuje se mladym lidem bavit podle sebe....
Quote (undead_lord @ Sun, Sep 23 2007, 10:24am)
ach jo, kde jsou lidi, kteri poslouchaji old school music ala backstreetboys

lorde

mno jono oldschool asi odchazi ale nektere pecky sou fakt dobre (hlavne na upravy

)
Quote (Sebasti @ Sun, Sep 23 2007, 12:53pm)
Cau Aldo, tedka jsem stahl celkem dobrej jungle, Liquidator ze sety.cz, to co jsem ti poustel, libil se ti zacatek... Tak kdyztak si to stahni

jj diky moc uz stahuju

Quote (Josefista @ Sun, Sep 23 2007, 11:32pm)
Doporucuji na stahovani i life:
Lettek, Tsunami (tekkno)Pixie- tele2beats (dnb)
DJ basstien (jungle)
Jinak na
http://www.freetekno.cz/ je snad vsechno imo
diky diky josefisto urcite se podivam a neco stahnu
tak abych nespamoval tak sem si vas dal dohromady

snad tento topic nesmazou
This post was edited by alda on Sep 24 2007 12:03am