Quote (Esantin @ Tue, Sep 18 2007, 05:14pm)
Fakt je to skvělý, rozhodně doporučuju.
Akorát se mi nelíbí ten překlad názvu, vim že je správně, ale myslim si že název je lepší v orginále.
Hero je to lepší než losti

mno já obecně nemam rád překlady do češtiny i pokud je to správně. také to znám pod názvem prison break,a už se fakt těšim

, jinak losty taky sleduju