d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prison Break - Útěk Z Vězení
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 18 2007 09:41am
Tak konečně je tu 3. řada a brzo na nově začnou vysílat první řadu. Je to asi můj nejoblíbenější serial. Kdo další kouká na PB?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 18 2007 10:02am
já sem to ještě neviděl ale už se na to těším
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Sep 18 2007 10:06am
Quote (Killer111 @ Tue, 18 Sep 2007, 17:02)
já sem to ještě neviděl ale už se na to těším


doufam ze to bude stat za to smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 18 2007 10:14am
Fakt je to skvělý, rozhodně doporučuju.
Akorát se mi nelíbí ten překlad názvu, vim že je správně, ale myslim si že název je lepší v orginále.
Hero je to lepší než losti wink.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 18 2007 10:23am
Quote (Esantin @ Tue, Sep 18 2007, 05:14pm)
Fakt je to skvělý, rozhodně doporučuju.
Akorát se mi nelíbí ten překlad názvu, vim že je správně, ale myslim si že název je lepší v orginále.
Hero je to lepší než losti wink.gif


mno já obecně nemam rád překlady do češtiny i pokud je to správně. také to znám pod názvem prison break,a už se fakt těšim tongue.gif , jinak losty taky sleduju
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 18 2007 10:27am
zacal to zaujimavo ta tretia seria

ale uz sa mi to zda trochu umele :/
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 18 2007 10:42am
já sem se dostal k lostům až teď, nejsou špatný, ale mam to s nějakym divnym cz dabingem, jinym než na nově
otko, teď sosám ten první díl třetí řady pb smile.gif ,už se těšim
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,635.88
Sep 18 2007 10:47am
muze mi nekdo rict co to je?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 18 2007 10:53am
Quote (undead_lord @ Tue, 18 Sep 2007, 17:47)
muze mi nekdo rict co to je?


http://www.tv.com/prison-break/show/31635/summary.html
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Sep 18 2007 10:53am
lol dablac

This post was edited by otko on Sep 18 2007 10:54am
Go Back To České a Slovenské Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll