d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mam Chut Na Asn Ale
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 17 2007 08:50am
nou fg smile.gif ale i tak chci udělat bm nl asku

psn
eq chaos/ <nevím asi další chaos> nebo storm
nejspíš eni
draculy nebo trangouly
shako
torch anni
full ofc psn scs smile.gif nejlépe 175 nemá někdo? rádbych smile.gif

normální build dotaz můžu dát bvc ? s 75 blockem a full of psn ? biggrin.gif
jako amky,druids es sorcky to bude celkm dobrý biggrin.gif

This post was edited by Lua on Sep 17 2007 08:50am
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 17 2007 09:03am
ehm to má být jako venom ww assa ?

jestli jo tak ti budou psn scs naprosto k hovnu, ještě ti to výsledný dmg zmenší

This post was edited by Killer111 on Sep 17 2007 09:03am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 17 2007 09:16am
tj, skillery sou lepší
myslim že druhej claw je určitě lepší než storm, storm má celkem hovno až na dr
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 17 2007 09:26am
amky nedas nebo aspon je tam low chance smile.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 17 2007 09:26am
Quote (undead_lord @ Mon, Sep 17 2007, 04:26pm)
amky nedas nebo aspon je tam low chance smile.gif


ama = ez
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 17 2007 10:43am
rofl

tak já mám hybrida a amy sou jeden z nejlehčích soupeřů pr ní biggrin.gif dáš ls aby nekempila projedeš jí 1 ww ow a psn jí dá 1 life a mb pk...

bvc dáš blbě no biggrin.gif
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Sep 17 2007 10:56am
Quote (mortwatcher @ Mon, Sep 17 2007, 04:43pm)
rofl

tak já mám hybrida a amy sou jeden z nejlehčích soupeřů pr ní biggrin.gif dáš ls aby nekempila projedeš jí 1 ww ow a psn jí dá 1 life a mb pk...

bvc dáš blbě no biggrin.gif


ted jsem se pobavil ... nerekl bych ze ama je zase tak hrozne ez ... leda naka totalni lama co nevi co je to switch

1hit ji rozhodne neda na 1life ...

pokud mas tu asku na Nl muzem vyzkouset ... mam tam takovou socku pk amu ...

This post was edited by Rakiii on Sep 17 2007 10:56am
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Sep 17 2007 10:56am
to je nejaky divny, kdyz jsem mel hybridku, tak jsem porad umiral vs amkam. Nedostal jsem se dostatecne blizko pro trapy + df
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 17 2007 10:57am
Quote (mortwatcher @ Mon, Sep 17 2007, 05:43pm)
rofl

tak já mám hybrida a amy sou jeden z nejlehčích soupeřů pr ní biggrin.gif dáš ls aby nekempila projedeš jí 1 ww ow a psn jí dá 1 life a mb pk...

bvc dáš blbě no biggrin.gif


přesně , mě teda stačí většinou tele k ní - Dragon flight - ww když nechcípne tak znova. Na lepší amy musím tele k ní - dragon flight - 1 ls - mb - DF - ww a opakovat

bvc nedáš prakticky, kor když lamí s doomem
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Sep 17 2007 10:59am
Quote (Killer111 @ Mon, Sep 17 2007, 04:57pm)
přesně , mě teda stačí většinou tele k ní - Dragon flight - ww když nechcípne tak znova. Na lepší amy musím tele k ní - dragon flight - 1 ls - mb - DF - ww a opakovat

bvc nedáš prakticky, kor když lamí s doomem


nerekl bych ze doom bude to prave ... na ww ma to mrazeni spis pozitivni vliv ...

a pokud je ten barb blbej tak ho bez stitu muzes dat ...

ikdyz " skilzora " das asi tezko ...

mozna 102 fcr a umlatit ho mb^^

To Lua > sem myslel ze delas druida?

This post was edited by Rakiii on Sep 17 2007 11:01am
Go Back To České a Slovenské Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll