d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potreboval Bych Radu! > Juknete dovnitr a napiste svuj nazor
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 13 2007 12:46pm
Zdar nevim co mam udelat za postavu na HC... ( ted jsem ripnul)
Nejak netusim co by me mohlo bavit.
Muzete prosim tady pisnout jakou postavu bystemi doporucily a proc ?

Dekuji mockrat.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Sep 13 2007 12:51pm
na hc? nikdy sem nehral ale asi bych hrál summomera
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 13 2007 12:52pm
Quote (Esantin @ Thu, Sep 13 2007, 06:51pm)
na hc? nikdy sem nehral ale asi bych hrál summomera


klidne i strategie z sc musim vymyslet co hrat... a co by me bavilo
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Sep 13 2007 01:07pm
Quote (Esantin @ Thu, 13 Sep 2007, 20:51)
na hc? nikdy sem nehral ale asi bych hrál summomera


summoner je best postava pokud mas patricnou trpelivost (pripadne eni + beast + might/pride merc a nemusis skoro cekat)... jiank zalezi jestli chces hrat pro poteseni nebo na mf a na killing... na killing je best asi java, na mf urcite light soso, ale tam zase potrebujes infi...
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Sep 13 2007 01:11pm
Z vlastní skušenosti : pokud se nechceš unudit k smrti tak NEdělej summonera.

Měl sem pride beast a tydle kraviny a stejně to byla nuda čumět jak to kostry řežou....

Osobně bych sáhnul po asce ( tu mám ) nebo po jave což je taky sranda a valí to velmi dobře i s ne godly věcma ( to aska taky wink.gif )
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Sep 13 2007 01:46pm
me na hc vzdy summoner bavil..
udelal bych summonera
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 13 2007 01:50pm
udelej ench sorcku .. tu potrebuju biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Sep 13 2007 01:51pm
scnl pvp>>>
jinak me na hc bavila java a es light
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 13 2007 01:52pm
me bavil hodne bone necro,ale bez eni neni nejak moc silnej..nebo baba full bugged.-)
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 13 2007 02:18pm
Tak skusim Light ES socku muze te mi nekdo pisnout jak rozdelit skilly ? ( a staty )
pak kdyby se vam chtelo tak idealni vybavu, a pak low vybavu na preziti
Go Back To České a Slovenské Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll