Quote (z3r0. @ Sun, 9 Sep 2007, 22:45)
proč k sakru chceš, aby ti lidé říkali EGY???? jaký je rozdíl mezi Egy egy EGy eGy egY eGY EgY EGY AND SO????
rozdíl ? style to je to co ty mít evidetně nikdy nebudeš

dokonce stojím za nový topic toho si cením

a pokud je to otázka na mě,což asi je, tak nechápu proč ses nezeptal přes PM a musíš tady spamovat.