d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ahoj Egy
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 9 2007 03:45pm
proč k sakru chceš, aby ti lidé říkali EGY???? jaký je rozdíl mezi Egy egy EGy eGy egY eGY EgY EGY AND SO????
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 9 2007 03:47pm
ja mu třeba neříkam egy EGY atd smile.gif
edit čím víc větších písmen tím víc addidas xd

This post was edited by Lua on Sep 9 2007 03:51pm
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Sep 9 2007 04:48pm
Quote (z3r0. @ Sun, 9 Sep 2007, 22:45)
proč k sakru chceš, aby ti lidé říkali EGY???? jaký je rozdíl mezi Egy egy EGy eGy egY eGY EgY EGY AND SO????


rozdíl ? style to je to co ty mít evidetně nikdy nebudeš smile.gif

dokonce stojím za nový topic toho si cením wink.gif

a pokud je to otázka na mě,což asi je, tak nechápu proč ses nezeptal přes PM a musíš tady spamovat.
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 9 2007 05:00pm
Quote (EGY @ Sun, Sep 9 2007, 10:48pm)
rozdíl ? style to je to co ty mít evidetně nikdy nebudeš smile.gif

dokonce stojím za nový topic toho si cením wink.gif

a pokud je to otázka na mě,což asi je, tak nechápu proč ses nezeptal přes PM a musíš tady spamovat.


vouch, zero ty si pinďour tongue.gif todle pis pres pm, at tady egy nechyta nerva
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Sep 9 2007 05:01pm
Quote (EGY @ Sun, Sep 9 2007, 11:48pm)
rozdíl ? style to je to co ty mít evidetně nikdy nebudeš smile.gif

dokonce stojím za nový topic toho si cením wink.gif

a pokud je to otázka na mě,což asi je, tak nechápu proč ses nezeptal přes PM a musíš tady spamovat.


vice lidi by to asi chtelo vedet, tot proc sem to dal na verejnost! OK EGY.
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Sep 9 2007 05:12pm
Quote (Josefista @ Mon, 10 Sep 2007, 00:00)
vouch, zero ty si pinďour tongue.gif todle pis pres pm, at tady egy nechyta nerva


funny posthunter ?
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Sep 10 2007 12:22am
Quote (z3r0. @ Sun, Sep 9 2007, 11:01pm)
vice lidi by to asi chtelo vedet, tot proc sem to dal na verejnost! OK EGY.


S timhle se ztotoznuji.
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 10 2007 12:40am
podle mě to je nějaká zkratka tří slov
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Sep 10 2007 01:27am
to je jedno ne ? wink.gif egy EGY nevidim rozdil wink.gif akorat male velke wink.gif to same jako kdyby mi lidi měli řikat buh a ne mojim menem wink.gif no
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Sep 10 2007 03:29am
Quote (z3r0. @ Sun, Sep 9 2007, 11:01pm)
vice lidi by to asi chtelo vedet, tot proc sem to dal na verejnost! OK EGY.


Hašišmarjá, to si myslis ze je každej lina prdel, ze neumi napsat pm nebo co? smile.gif
To egy: ne, co ty?

This post was edited by Josefista on Sep 10 2007 03:32am
Go Back To České a Slovenské Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll