no, velice legrační video, stejně jako jsou Korni legrační kapela... Inu, numetal, jak to bejva - horsi a horsi
presne typ pisnicky kerou staci slyset jednou a znam ji, a vickrat ji slyset nemusim

EDIT: jo a hero, proc my ne spamm, kdyz ty jo ... ?
This post was edited by Josefista on Sep 8 2007 05:33am