Quote (Josefista @ Fri, Sep 7 2007, 07:50pm)
Pochybuju ze ti v tom pomuze jina strava nebo naky prasky... maximalne s narustajicim vekem ti poroste pupek... je to v genech
V tvym veku sem resil uplne stejnej problem a doufam ze taky dojdes k zaveru ze je to vlastne uplne u prdele kolik vazis. A ze je rozhodne lepsi bejt hubenej nez tlustej
Xichtik mas sympatickej, takze bych to vubec neresil. jestli nejsi kkt, tak na tebe holky poleti tak nebo tak

j jako jsem se svoji postavou vicemene spokojeny

ale to kilecko navic by se mi proste siklo mno

jen si holt nekdy rikam kdyz v zapase bojuju o pozici ze bych ty kila rad uvital

ale nejakou velkou vedu z toho moc nedelam mno