d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prima Recepty Od Boba ;) > hh
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Aug 31 2007 12:54pm
lidi tak toto je topic o vareni;) biggrin.gif trosku jinem vareni biggrin.gif dnes se pokousime se sebastim varit ze zeli biggrin.gif:D vysledek nascreenuju zanedlouho:D
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 31 2007 01:16pm
Quote (alda @ Fri, Aug 31 2007, 06:54pm)
lidi tak toto je topic o vareni;) biggrin.gif trosku jinem vareni biggrin.gif dnes se pokousime  se sebastim varit ze zeli biggrin.gif:D vysledek nascreenuju zanedlouho:D


GO POST SCREEN MLIKO ? ČOKOLADA ?NEBO NĚCO CO NEZNAM ?tongue.gif
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Aug 31 2007 01:36pm
^^^
ja uz se smiril s tim ze na me holky budou prdet,tak uz varit umim^^
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 31 2007 01:56pm
mam nejradsi smazena kureci kridla po KFCcku.

kureci kridla rozdelte na 3 casti. Potom mouka, strouhanka vejce atd..., podobne jako pri priprave rizku. A sup do oleje. Pridejte tam treba trochu chilli a mate kfc doma
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 31 2007 01:59pm
hehe amatéři v akci smile.gif se nechám překvapit

Quote (undead_lord @ Fri, Aug 31 2007, 07:56pm)
mam nejradsi smazena kureci kridla po KFCcku.

kureci kridla rozdelte na 3 casti. Potom mouka, strouhanka vejce atd..., podobne jako pri priprave rizku. A sup do oleje. Pridejte tam treba trochu chilli a mate kfc doma


nebo no kuřecí popkorn normalně načutáš kuř řízky dáš koření dle chuti pak to obalíš v těstíčku dle tvého uvážení a dáš to obalit v rozdrcených corn flakách biggrin.gif olej smažíš příloha hranolky opeč bramb nebo podle výběru když nadtím přemýšlím tak si to doma udělam s kaší bramb

Quote (killercz @ Fri, Aug 31 2007, 07:36pm)
^^^
ja uz se smiril s tim ze na me holky budou prdet,tak uz varit umim^^


hele jsem vyučenej kuchař nechci to dělat do smrti proto se učim a prostě budeš i já si tu ženskou prostě vycvičit biggrin.gif stejně jednou bude muset vařit = mateřská ona bude furt doma a ty v práci a eště bys přišel domů a dělal žrádlo takže ženské pohlaví se tomu nevyhne smile.gif

This post was edited by Lua on Aug 31 2007 02:04pm
Member
Posts: 1,689
Joined: Jul 12 2007
Gold: 4.00
Warn: 10%
Sep 1 2007 12:13am
Lua: no pokud si najdes holku tak jo^^
jestli se nejaka najde,tak samo sebou vari ona^^
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 1 2007 12:35am
vyndejte hrnek, v konvici dejte varit vodu, do hrnicku dejte pytlik caje a zalejte vrouci vodou. ISI kknp wink.gif

edit: kdyz budete nalehat reknu vam recept na dalsi svoji specialitu.

This post was edited by Sobcz on Sep 1 2007 12:40am
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Sep 1 2007 02:12am
hhh za chvilku budem vydavat kucharku biggrin.gif dnes sem hodim slibene foto jak sme varili mleko reknu vam dal sem si poharek a 2 hodiny sem mel krvave oci a byl sem totalne zhulenej biggrin.gif hhh jinak je to hnus ... a budu premyslet jestli si to jeste nekdy zkusim jinak sranda biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Sep 1 2007 03:48am
http://www.youtube.com/watch?v=CumzuG2u2ew když jsme u toho vaření/kutění smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Sep 1 2007 04:08am
Quote (ghetofu @ Sat, Sep 1 2007, 09:48am)
http://www.youtube.com/watch?v=CumzuG2u2ew když jsme u toho vaření/kutění smile.gif


hehe .....
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll