Quote (Killer111 @ Mon, Aug 27 2007, 02:22pm)
super mele, pojedeme tak od 8 večer, nemusí to být nutně dneska klidně zítra. Zatím tě hodím na hammera
#1 hammer: melcz
#2 hammer: esantin
#3 necro: undead_lord
#4 leecher: melcz
#5 leecher: undead_lord
#6 leecher: killer111
#7 leecher:
#8 leecher:
dobrá práce chlapci , esa napsal sem tě na hammera, undead lord by to neutáh

. Lorde, ty zase budeš lagovat se dvěma postavama -.-
josefista: nezáleží na statech , stačí aby měl lvl 1 bone wall, jinak je necro v podstatě leecher. jestli ti nevadí že už ti to na lvl 95 moc neexpí, tak tě napíšu na necra
This post was edited by Killer111 on Aug 27 2007 07:45am