Quote (Megafusion @ Sat, Aug 25 2007, 11:02pm)
Neviem ci je to najnovsie, ale Miky Mora-P.A.R.T.Y
ahah "vypadni do piče von z tohto klubu, si iba buzerant a fajči mi kubu"

ono celé album DJ KAPPA je naprosto nadupané
co si jedu já:
LA4 ft. Supercroo - Mánie
LA4 - Panoptikum
50 cent ft Justin timberlake + timbaland - Ayo technology (i když 50 centa nesnášim, tak ta pecka je naprosto top)
Mike Jones - Mr. Jones
Tafrob - Stíny
Tafrob - chtěl sem mít
Tafrob - Kdybych nebyl rapper
Tafrob - Dneska v domě
Timbaland - Way I are
T.I. - Big shit poppin
Kamikaze ft. David Banner - U sked
Lil Jon ft. Pastor Troy + Young Buck -Throw it up rmx ( todle žeru už 4 roky

)
This post was edited by Killer111 on Sep 18 2007 04:25pm