HC BAALY!
Chtělo by to aby se furt jeli jak jinak mám expit

takže kdo má zajem tak sem hodte kdy tak přes den cca hrajete postavu ( lvl a povolani )
a treba i jmeno acc aby se dela wisp kdyz jsou treba lidi do brs.
budu update prvni topic s jmenama acc a postavy.
Pokud je to spatny napad tak sory no!
Acc Postavalewiathann / Barbar 85 lvl (bo/zerk)
karbec / baba77 (Bo/?)
This post was edited by Jameess on Aug 23 2007 11:15am