Quote (Esantin @ Sun, Aug 19 2007, 05:25pm)
Quote (st3pix @ Sun, 19 Aug 2007, 18:15)
Něco ti povim bracho. Beatbox je super, ale.....
+1 je LEPŠÍ!!!
to je na hovno, je to dost starý, zkus třeba
+2 nebo
+5je to to náročnější, ale dá se to..
Divej pane, +2 nebo +5 umí napsat každá <>, ale
+1, to chce
skill