d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Omfg ... Beatbox ... Kdo Ma Rad Podte Sem ... > kdo ne tahnite do pici a stop spam ^
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Aug 19 2007 10:33am
Kdo to ma rad nebo se mu to libi???? nebo to dokonce nekdo dela??? hmm ???? predvedte se .... naky videjka
co treba FAITH SFX .... best beatboxer jakyho znam ...

http://www.youtube.com/watch?v=tIZac-AT2LY

This post was edited by Black_WoH on Aug 19 2007 10:33am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 19 2007 10:34am
znam.
mas moc velkej sign ... budu ti to rika dokud ho nezmenis ( doufam ze ho nezmenis) wink.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Aug 19 2007 10:35am
seru na sig ... tuto neni o sig

omg T.T xD
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 19 2007 10:53am
beatbox sux..
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 19 2007 10:54am
zlodeji, z toho pixu mam sign !! biggrin.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Aug 19 2007 11:11am
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 19 2007, 04:54pm)
zlodeji, z toho pixu mam sign !! biggrin.gif


no a co ?? myslis ze si jedinej komu se libi?? tongue.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 19 2007 11:15am
Něco ti povim bracho. Beatbox je super, ale.....

+1 je LEPŠÍ!!!
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 19 2007 11:25am
Quote (st3pix @ Sun, 19 Aug 2007, 18:15)
Něco ti povim bracho. Beatbox je super, ale.....

+1 je LEPŠÍ!!!


to je na hovno, je to dost starý, zkus třeba

+2 nebo +5

je to to náročnější, ale dá se to..
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 19 2007 11:37am
Quote (Esantin @ Sun, Aug 19 2007, 05:25pm)
Quote (st3pix @ Sun, 19 Aug 2007, 18:15)
Něco ti povim bracho. Beatbox je super, ale.....

+1 je LEPŠÍ!!!


to je na hovno, je to dost starý, zkus třeba

+2 nebo +5

je to to náročnější, ale dá se to..


Divej pane, +2 nebo +5 umí napsat každá <>, ale +1, to chce skill
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 19 2007 11:40am
Quote (st3pix @ Sun, 19 Aug 2007, 18:37)
Quote (Esantin @ Sun, Aug 19 2007, 05:25pm)
Quote (st3pix @ Sun, 19 Aug 2007, 18:15)
Něco ti povim bracho. Beatbox je super, ale.....

+1 je LEPŠÍ!!!


to je na hovno, je to dost starý, zkus třeba

+2 nebo +5

je to to náročnější, ale dá se to..


Divej pane, +2 nebo +5 umí napsat každá <>, ale +1, to chce skill


tj, skill 1. třídy ZŠ wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll