Quote (alda @ Fri, Aug 17 2007, 11:43am)
Quote (sapier @ Fri, Aug 17 2007, 12:39pm)
Quote (alda @ Fri, Aug 17 2007, 11:32am)
Quote (sapier @ Fri, Aug 17 2007, 12:31pm)
?
jak s debilem furt zakladate takove picate topicy prvni se podivej nahoru co tma jsou za topicy a proc tma jsou tak odlene nez ostatni jsou tma proto aby nemusel kazdy zakladat topic jako si zalozil ty technicka podpora d2jsp tam ta hvezdicka patri kdyby si to prolistoval ten topic tak tma to vsechno je o te hvezdicce
rofl tak sorry za to ze sem neco sem napsal mg kazdemu nadavas jak kokot... a pak to tak dopada... mg tak si nevsimej tech topicu a divej se na neco jineho a nebo di spamovat nekam jinam ptal sem se vsech a ti co maji zajem odpovi a takovove dementy jako ty co chodi po topikach a cumi na to jen kvudli tomu aby neco delali nebo spis aby si vynadali nemusim priste nic nepis nebo si dej +1 a di dal
btw ostatnim diky i tobe baniku.....
hm prosim te promysli si to nez neco reknes ja jen chcu aby to tu vypadalo normalne ne aby ty spamoval kazdy jak debil
edit: jednou az tu bude mit nekdo pravo za tohle rozdavat warny tak pulka lidi odtud bude mit minimalne 50% warn
This post was edited by sapier on Aug 17 2007 08:11am