d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Notebook Topic ;) > Jen tak slight
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 16 2007 12:55pm
Už delší dobu přemýšlím že do naší domácnosti koupím Notebook chtěl bych ho pro sebe / matku.
Potřeboval bych ho jen na brouzdání internetem a občasném psaní dokumentů ve wordu..
možná aby se na něm dali hrát 2d wormsi/ jiné low requirements hry...

hledám něco do 15k....

co si třeba myslíte tady o tomhle? vyplatí se to? třeba ta cena mi přijde dost lákavá:
http://www.alza.cz/notebook-acer-extensa-5210-300508-d78973.htm

samozrejme muzete postnout vase vlastni navrhy...

jo a vim ze tenlhe topic uz tu parkrat byl..bohuzel jsem nenasel ani jeden z jeho predchudcu..takze se omlouvam stalym uzivatelum tohoto fora..a blbeckum ktere nemam rad davam prostor k bezvyslednemu flamu...

post plz wink.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 16 2007 01:15pm
můj názor.... příplať si trošku a nemusí být jen na občasné psaní dokumentů smile.gif kolem 15ti K se dle mě už dá sehnat i solidní,ale nejsem si jist
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 16 2007 01:17pm
dam ti jednu radu z vlastnich zkusenosti:

bude lepsi kdyz tam budou cd na drivery nebo na windows (xp > vista atm)

jsem si poridil notebooka HP neco ... 1giga pamet, 1.8ghz s win vista. Nebylo tam uz nic. Pred tydnem se mi zhroutil system a ja zapomnel udelat zalohu tim padem jsem nemohl instalovat ani win xp (nebyli drivery na zvuk a grafarnu atd. ) a hledat tyto drivery ti da poradne zabrat. Ber to v ohledu. Lepsi na cd nez nekde na hdd

jinak me stal 14k (normalne 27k ^^) od znameho ktery nevim jak to propasoval. Je uplne novy ofc. .

This post was edited by undead_lord on Aug 16 2007 01:18pm
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 16 2007 02:10pm
Hmm nemas nejake pribuzne nebo kamarady v Usa? Protoze tam ty nootebooky vychazi daleko levneji.. muj bracha si kupoval docela solidni za 10k myslim
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Aug 16 2007 02:26pm
ted sem cetl ze maji notase zdrazovat :>
taky uvazuji o nakem do 20k
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 16 2007 02:55pm
Co je to notebook ? tongue.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 16 2007 03:04pm
podle mě je velký rozdíl notebook za 15 k a 20k, ne v ceně (5 k si myslím že se v tomhle případě vyplatí připlatit) , za 15 k dostaneš solidní notebook , ale na 20k už začínají dvoujádrové procesory 1 gb ram, 120 fb hdd. Já si notebook kupoval asi před 2 měsícema a za 20 k jsem dostal AMD turion x2 1,6 ghz (dualcore), 1 gb ram a 120 gb hdd, grafárna ATI radeon
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 16 2007 11:13pm
Quote (FF-speed @ Thu, Aug 16 2007, 08:55pm)
Co je to notebook ? tongue.gif


Poznámková knížka přece xD
Member
Posts: 1,925
Joined: Jul 30 2007
Gold: 2.00
Aug 19 2007 03:23am
Quote (Killer111 @ Thu, Aug 16 2007, 09:04pm)
podle mě je velký rozdíl notebook za 15 k a  20k, ne v ceně (5 k si myslím že se v tomhle případě vyplatí připlatit) , za 15 k dostaneš solidní notebook , ale na 20k už začínají dvoujádrové procesory 1 gb ram, 120 fb hdd. Já si notebook kupoval asi před 2 měsícema a za 20 k jsem dostal AMD turion x2 1,6 ghz (dualcore), 1 gb ram a 120 gb hdd, grafárna ATI radeon


Jenže stejně jestli ho chce na hry tak i tahle grafika to neutáhne, na hry sou notase kolem 50k proto na hry notas nema cenu kupovat mozna tak na 2 a vic let staré hry, ale na práci a filmy stačí sehnat v klido do 15k a stači bohatě, dělam v IT tak něco o tom vim.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 19 2007 03:32am
Quote (Suli_b @ Sun, 19 Aug 2007, 11:23)
Quote (Killer111 @ Thu, Aug 16 2007, 09:04pm)
podle mě je velký rozdíl notebook za 15 k a  20k, ne v ceně (5 k si myslím že se v tomhle případě vyplatí připlatit) , za 15 k dostaneš solidní notebook , ale na 20k už začínají dvoujádrové procesory 1 gb ram, 120 fb hdd. Já si notebook kupoval asi před 2 měsícema a za 20 k jsem dostal AMD turion x2 1,6 ghz (dualcore), 1 gb ram a 120 gb hdd, grafárna ATI radeon


Jenže stejně jestli ho chce na hry tak i tahle grafika to neutáhne, na hry sou notase kolem 50k proto na hry notas nema cenu kupovat mozna tak na 2 a vic let staré hry, ale na práci a filmy stačí sehnat v klido do 15k a stači bohatě, dělam v IT tak něco o tom vim.


o rly?
ja mam notebook za 25k a jde na tom san andread jak z praku .. ^^ nerikam ze SA je zrovna nova hra.. aale stara neni wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll