d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > česke @ Slovenské Hcl Baaly ? > iso:ppl
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 12 2007 05:59am
tak a jsem zpatky na dia europe wink.gif potřebuju lidi na baaly aby se urvoeň cze/svk baal trošku dala nahoru tak kdo bude chtit tak se muže přidat smile.gif mam paldu na chaosy stači si udělat lvl 96 a sem připraven ty chaosy dělat potřebuju bo babu , amku , sorcku na statis druida na oaka no prostě lidi kteři vi jak na to wink.gif tak kdo se přida budu rad smile.gif později bysme mohli udělat i br channel smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 12 2007 06:42am
pockat, ty pozvednes tu uroven nebo doslo k nedorozumeni? rofl.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 12 2007 06:43am
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 12:59)
tak a jsem zpatky na dia europe wink.gif potřebuju lidi na baaly aby se urvoeň cze/svk baal trošku dala nahoru tak kdo bude chtit tak se muže přidat smile.gif mam paldu na chaosy stači si udělat lvl 96 a sem připraven ty chaosy dělat potřebuju bo babu , amku , sorcku na  statis druida na oaka no prostě lidi kteři vi jak na to wink.gif tak kdo se přida budu rad smile.gif později bysme mohli udělat i br channel smile.gif


pker?
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 12 2007 06:58am
Im ready to die for you ^^
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 12 2007 07:04am
Quote (ghetofu @ Sun, Aug 12 2007, 12:58pm)
Im ready to die for you ^^


tak kdo děla baaly ? wink.gif nikdo jen to spí leri smile.gif a pker s hammerem ? omg ^^
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 12 2007 08:07am
hc brs jsou kazdy den. Ale s tebou v tymu se citim divne smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 12 2007 08:09am
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 12 2007, 02:07pm)
hc brs  jsou kazdy den. Ale s tebou v tymu se citim divne smile.gif


mam hammra wink.gif se neboj
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 12 2007 08:10am
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:09)
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 12 2007, 02:07pm)
hc brs  jsou kazdy den. Ale s tebou v tymu se citim divne smile.gif


mam hammra wink.gif se neboj


thinking of joining my dudu for like 3 brs ..... can i ?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 12 2007 08:12am
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:10pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:09)
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 12 2007, 02:07pm)
hc brs  jsou kazdy den. Ale s tebou v tymu se citim divne smile.gif


mam hammra wink.gif se neboj


thinking of joining my dudu for like 3 brs ..... can i ?


uglystupid1.gif jj ale jen ve v.i.p růžku smile.gif nebo ti to mam napsat anglicky ?biggrin.gif abys rozumněl ? wink.gif

This post was edited by Runn3r on Aug 12 2007 08:12am
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Aug 12 2007 08:15am
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:12)
Quote (FF-speed @ Sun, Aug 12 2007, 02:10pm)
Quote (Runn3r @ Sun, 12 Aug 2007, 14:09)
Quote (undead_lord @ Sun, Aug 12 2007, 02:07pm)
hc brs  jsou kazdy den. Ale s tebou v tymu se citim divne smile.gif


mam hammra wink.gif se neboj


thinking of joining my dudu for like 3 brs ..... can i ?


uglystupid1.gif jj ale jen ve v.i.p růžku smile.gif nebo ti to mam napsat anglicky ?biggrin.gif abys rozumněl ? wink.gif


neboj ..... na takovéhle baaly bych v životě nešel ^^

Navíc už ani nemám s čím wink.gif ani jak odinstaloval sem dia wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll