d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mam Dotaz > fakt sem tu dlouho asi nebyl
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 9 2007 03:04pm
kdo je undead_pica proč spammuje to já sem udělal toho mín teda smile.gif můžete mi to osvěžit?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 9 2007 03:04pm
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 09:04pm)
kdo je undead_pica proč spammuje  to já sem udělal toho mín teda smile.gif můžete mi to osvěžit?


ty si lua smile.gif a bydliš v plzni a neviš co je emo wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 9 2007 03:21pm
Quote (Runn3r @ Thu, Aug 9 2007, 09:04pm)
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 09:04pm)
kdo je undead_pica proč spammuje  to já sem udělal toho mín teda smile.gif můžete mi to osvěžit?


ty si lua smile.gif a bydliš v plzni a neviš co je emo wink.gif


ty si vokurka bydlíš v prdeli smile.gif a nevíš co je emu biggrin.gif

edit řekne mi to někdo?

This post was edited by Lua on Aug 9 2007 03:22pm
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 9 2007 03:29pm
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 09:21pm)
Quote (Runn3r @ Thu, Aug 9 2007, 09:04pm)
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 09:04pm)
kdo je undead_pica proč spammuje  to já sem udělal toho mín teda smile.gif můžete mi to osvěžit?


ty si lua smile.gif a bydliš v plzni a neviš co je emo wink.gif


ty si vokurka bydlíš v prdeli smile.gif a nevíš co je emu biggrin.gif

edit řekne mi to někdo?


emu je něco jako pštros wink.gif ale neni to pštros
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 9 2007 03:38pm
nikdo ti nic nerekne, ty sam bys o tom mel vedet nejvic smile.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 143,390.88
Aug 9 2007 03:47pm
undead pica je nejspise moje dvojce zenskeho pohlavi .)
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Aug 9 2007 04:15pm
Quote (undead_lord @ Thu, Aug 9 2007, 09:47pm)
undead pica je nejspise moje dvojce zenskeho pohlavi .)


woc go? jezus...
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 9 2007 04:17pm
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 10:15pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Aug 9 2007, 09:47pm)
undead pica je nejspise moje dvojce zenskeho pohlavi .)


woc go? jezus...


vše se toči kolem emo wink.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 10 2007 01:44am
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 10:21pm)
Quote (Runn3r @ Thu, Aug 9 2007, 09:04pm)
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 09:04pm)
kdo je undead_pica proč spammuje  to já sem udělal toho mín teda smile.gif můžete mi to osvěžit?


ty si lua smile.gif a bydliš v plzni a neviš co je emo wink.gif


ty si vokurka bydlíš v prdeli smile.gif a nevíš co je emu biggrin.gif

edit řekne mi to někdo?


ta prdel o ktere mluvis je vetsi jak ta ve ktere ty bydlis
Member
Posts: 11,076
Joined: Jan 6 2007
Gold: 5,871.00
Aug 10 2007 03:40am
Quote (Runn3r @ Thu, Aug 9 2007, 09:29pm)
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 09:21pm)
Quote (Runn3r @ Thu, Aug 9 2007, 09:04pm)
Quote (Lua @ Thu, Aug 9 2007, 09:04pm)
kdo je undead_pica proč spammuje  to já sem udělal toho mín teda smile.gif můžete mi to osvěžit?


ty si lua smile.gif a bydliš v plzni a neviš co je emo wink.gif


ty si vokurka bydlíš v prdeli smile.gif a nevíš co je emu biggrin.gif

edit řekne mi to někdo?


emu je něco jako pštros wink.gif ale neni to pštros


rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll