d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > *-*-*paroubek Je Emo*-*-* > Proof inside
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 9 2007 02:51pm
on sám a emo účes ? tak jako on !

pro ty co neví co je emo wink.gif 1. Buď pravý
2. Buď homosexuál
3. Když nejsi homosexuál buď bisexuál
4. Když nejsi ani jedno, předstírej to
5. Používej oční linky
6. Používej oční stíny
7. Obarvi se na černo
8. Obarvi se na blond (platinová nebo co nejvíc světlá)
9. Můžeš to i kombinovat - růžová, červená, fialová
10. Musíš mít ofinu, která ti sahá nejmíň do půlky tváře
11. Stále se tvař smutně
12. Když jdeš po ulici, koukej do země
13. Plač při každé možnosti za všech okolností (co nejvíc)
14. Noste proužkované ponožky
15. Mikiny jsou povoleny jenom s kapucí (černé, růžové, proužkované)
16. Kup si alespoň jedno tričko s Jackem Skellingtnem a tvař se, že je to tvůj největší idol
17. Snaž se vypadat co nejvíc americky
18. Dej si piercing na následující místa: dolní ret (obě strany), nos, obočí, bradavka, pupek... nejlepší je, když ho budeš mít všude, ale když ti to rodiče nedovolí dej si alespoň rty. Když ti budou nadávat, vyjádři svoje pocity... viz 13.
19. Doma se večer namaluj a obleč a nafoť minimálně 60 fotek v koupelně tak, aby za tebou byla vidět záchodová mísa a na stěnách by měly být kachličky (ne sádrokartón). Musíš se fotit sám. Potom všechny uveřejni na VampireFreaks nebo MySpace
20. Minimálně na 5 fotkách předstírej že pláčeš
21. Mladší sestře seber všechny její trička a nos je pravidělně ven
22. Obuté můžeš mít jen číny, nebo sk8ové boty. Nejlepší je když máš růžové Konversy. Děvčata mají při teplotě nad 28°C povolené žabky (černé, řůžové, červené nebo proužkované)
23. Děvčata musí mít v hlavě plastovou nebo látkovou čelenku, mašli z umělé hmoty nebo nějáké dětské sponky
24. Vždy je potřeba mít jeden gel, tužidlo a lak na vlasy vždy v zásobě
25. Váš nick kdekoliv musí obsahovat Emo (např: emoGIRL, emoBOY, e.m.oKid atd. atd. atd...)
26. Používej emo gramatiku když si píšeš na chatu nebo kdekoliv
27. Místo J píš Y
28. Místo V piš W
29. Místo CO piš CWO
30. Za každým T piš H i když to nedává smysl nebo se to nehodí
31. Místo CH piš X
32. Tvař se, že tak píšeš odjakživa
33. Vytvoř si blog, který bude jen o Emo
34. Zveřejni na něm fotky cizích kluků a dívek stažených z VF
35. Nos trička a mikiny značky Hurley
36. Místo ježíííš používej ježííín
37. Říkej, že tvoje náboženství je Emo a mezi tvoje záliby patří Emo a "cutting my wrist" (řezání zápěstí)
38. Tvař se, že znáš všechny Emo kapely a že jsi je poslouchal ještě než se staly známými
39. Nauč se přesvědčivě říkat frázi: "Já vyjadřuji své pocity"
40. Kup si podkolenky, opasek, kšiltovku a náramek se vzorem šachovnice
41. Aspoň jednou se pokus o sebevraždu (nepřežen to aby se nestalo, že zemřeš!!!) povolený způsob je podřezání žil... jiné nepřichází v úvahu
42. Řež si něčím ostrým do ruky v místě, kde máš náramky, ale nesnaž se nějak moc, aby ti zakrývaly jizvy
43. Piš smutné básně o čemkoliv, například o Emo chalpcích z VF
44. Nos kšiltovky sk8 značek, sk8 trička a všechno co souvisí se sk8em
45. Máš zlomené srdce za každých okolností
46. Poslouchej My chemical romance, From frist to last, Hawthorne heights, JAMISONPARKER, Blink 182, Awa, Fall out boy, Senses fail
47. Při elektronické komunikaci používej co nejvíc Emo ikonek
48. Místo hahahaha piš spíš hhhh
49. Pravidlo č 13.......... 2x si stříkni do očí repelent a mysli na děti v Africe
50. Holky se snaž sbalit tím, že jim budeš říkat že jsi gay a že máš krásného přítele
51. Potom řekni, že "ona" je ta nejkrásnější žena, kterou jsi kdy potkal
52. Tvař se, že se kvůli ní s ním rozejdeš
53. Když se fotíš a netrefíš si foťákem hlavu, tvař se, že tak to mělo být... protože to je Emo
54. Všechny kapely co posloucháš musí mít toho stejného stylistu
55. Jako životní cíl si dej něco co je dopředu jasně nesplnitelné... když budeš mít nesplnitelný sen budeš na lidi působit víc Emo
56. Každý týden se foť a dávej si na profily, MS, VF... stále aktuální fotku
57. Všude, kde to lidi vidí piš "comment my new pics"
58. Samozřejmě nezapomeň na pravidlo číslo 13.


http://bud-emo.blog.cz/

This post was edited by Runn3r on Aug 9 2007 03:03pm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Aug 9 2007 03:33pm
halucinace.
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 9 2007 03:34pm
Quote (ghetofu @ Thu, Aug 9 2007, 09:33pm)
halucinace.


to pochybuju to je pravda wink.gif se podivej na link a maš to smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Aug 9 2007 03:43pm
runn3r je emo?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Aug 9 2007 04:16pm
Quote (Esantin @ Thu, Aug 9 2007, 09:43pm)
runn3r je emo?


paroubek je emo wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Aug 10 2007 12:18am
Quote (Esantin @ Thu, Aug 9 2007, 09:43pm)
runn3r je emo?




2. Buď homosexuál
7. Obarvi se na černo
10. Musíš mít ofinu, která ti sahá nejmíň do půlky tváře
11. Stále se tvař smutně
48. Místo hahahaha piš spíš hhhh (tohle dela i OKP!)
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 10 2007 12:24am
>>>>>>>>> Paroubek

tongue.gif tongue.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 10 2007 01:39am
RUNN3R JE EMO GIEB PROOF (PHOTO)
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Aug 10 2007 02:02am
co tu asi je demente.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 10 2007 03:54am
Quote (Karbec @ Fri, Aug 10 2007, 09:02am)
co tu asi je demente.


hh dite se ozvalo
Go Back To České a Slovenské Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll