
een jaar geleden heb ik een ongelukje gehad met m'n bromfiets,opgedreven en dan naar een cafétje met kameraden en daar blijven plakken.
na vele pintjes bier vergeten dat ik met bromfiets was en er toch maar opgestapt en poging 'tot' huis te geraken.
2km verder bleef de gas hangen en kwam ik een scherpe bocht tegen waardat verder betonnen blokken stonden moest je je bocht missen,ik was onder invloed van alcohol en kreeg de controle niet meer over de bromfiets,bamm erop,bewusteloos en in ziekenhuis beland.
na m'n herstel en 2 maanden wachten kreeg ik brief in de bus dat ik voor het gerecht moest komen en daar hadden ze uitgesproken dat ik medisch en psycho testen moet doen,morgen is het zover dan moet ik gaan,weet iemand wat er zoal te wachten staat?
grtz