Quote (CpTJenJen @ 18 Mar 2010 23:50)
geen idee, ik heb haar sinds het uit is niet meer geneukt maat..
Oh dat is wel verstandig.
Maar ook met contact zou ik het even rustig aan doen.
Ik heb precies hetzelfde meegemaakt en ik weet ook wel dat het kut is, maar geloof me, er zijn wel ergere dingen.
Denk je dat ik het mooi vind om te leven? Vanaf 2007 vind ik al niks meer aan, ik ga ook wel naar een psycholoog.
Maar al dat gekanker in mijn hoofd krijg ik er toch niet uit voorlopig, ik word gewoon langzamerhand vet gestoord denk ik.
Ik ben trouwens ook altijd een vette pessimist geweest, ik kijk nooit optimistisch naar dingen, dat valt moeilijk te veranderen.
Maar ik wacht toch op mooie dingen, ik ben ook wel gevoelig voor een winter-depressie dus ik hoop dat het in de zomer iets beter gaat.
Laat me af en toe weten wat je doet en denkt, misschien kan ik je helpen. Ik weet dat het best chill is om te praten enzo, ik heb niet echt iemand die me begrijpt, de meeste zeggen: ''biertje achterover gooien en klaar is kees''. Zeggen ze vast ook wel voor de grap maar het gaat erom dat ze het niet echt serieus nemen dus ik hou alles meestal voor mezelf.
This post was edited by Pattern on Mar 18 2010 04:37pm