Quote (Burns @ Tue, 19 Sep 2006, 22:40)
Quote (Ov2rkill @ Tue, 19 Sep 2006, 22:21)
Soms snap ik al die heisa niet rond trusted tags...
Die kerel heeftl zijn best gedaan met reporten, raad geven en nog wat zever maar hij heeft het iets teveel naar zijn kop laten gaan en heeft dan een misstap begaan. Damn right dat hij zijn tag verliest, en dan nog fg vragen voor medi te spelen... ik dacht dat ze dat gratis deden?
Medi's helpen je ook voor free, maar ik geef vaak een kleine donatie, als ze mij ergens mij geholpen hebben, om te laten zien dat ik het prijs stel, zij steken hun tijd ook in jou, dus ik vind dat ze wel een donatie verdiene (klein of groot... gaat om het idee)
Da's wat anders dan erom vragen als medi. Mediaten is niet verplicht, dus ik neem aan dat ze het uit vrije wil doen. Ze mogen best beloond worden zo nu en dan, maar je moet als medi niet gaan vragen om donaties imo.
Doe mij maar een TT, dat blauw staat stoer!

Klopt, mediaten EN moderaten wordt uit vrije wil gedaan. Ik snap daarom ook niet hoe mensen zoveel kunnen zeiken over 't werk dat er gedaan wordt voor ze. Mja, zal wel weer aan mij liggen
Kanni: Had dan je oude account gehouden. =(