Quote (Pari @ 9 Mar 2011 01:49)
Ik heb nog weinig tot geen werkervaring en eerlijk gezegt zie ik dat ook niet echt zitten dat werken. I,k ben niet iemand die van 9 tot 5 kan werken, daar zou ik echt gek van worden.
Ik heb nu een bijbaan van zon 4 uur in de week en da vind ik al veel. Nu zat ik te kijke voor een uitkering maar dan moe je zowieso een paar jaar hebbe gewerkt voorda je die krijgt en sorry maar ben niet echt lui ofzo maar da gaat echt niet lukken.
Zijn er nog andere uitkeringe ofzo die je wel gewoon kan krijge want ik moet wel mn rekeningen betalen natuurlijk en ik wil ook nog gewoon dinge kunne doen.
Je
kunt dus wel werken, maar je weigert het? Ik hoop dat je ******!!
Sorry hoor, ik vond je al weinig tot niks, maar nu ben je in mijn achting wel helemaal tot onder het vriespunt gedaald!
Quote (shadowstriker89 @ 9 Mar 2011 03:59)
Ik hoop dat je snel dood gaat pari
Idd, heb weinig zin om met mijn belastinggeld een uitkerings
trekker te gaan betalen!
@Hellskin: Ik had hem liever slecht geinformeerd gelaten
