Quote (pvp-mjol @ Mon, 9 Oct 2006, 19:48)
8,2% inschrijvingen in 2006 voor de verkiezingen
58% inwoners van vreemde afkomst kunnen gaan stemmen in oktober 2006
8,2% inschrijvingen verkiezingen in België maar weinig verschillen tussen de gewesten
91,8% van de vreemdelingen die zich in 2006 nog konden inschrijven hebben geoordeeld dat zij niet wensen deel te nemen aan verkiezingen die voor hen niet verlopen volgens het in België geldende principe van stemplicht zonder voorwaarden. De 14,2% Europeanen die zich in 2000 al hadden ingeschreven hadden hebben stemplicht in 2006 en moesten zich dus niet meer inschrijven in 2006.
Bij de Europeanen heeft 6,7% zich bijkomend ingeschreven in 2006, bij de niet-Europeanen 15,7% en daarmee doen zij het even goed als de Europeanen in 2000, zodat in totaal 8,2% inschrijvingen geteld worden in 2006.
De inschrijving in de verschillende gewesten door de Europeanen in 2006 is volledig gelijklopend. Voor de niet-Europeanen telt het Vlaams gewest 12,6% inschrijvingen, Brussel 15,6% en Wallonië 21,3%.
Ik vind gewoon de gegevens op internet van een niet VB bron.
Interessant, maar waardeloos. VB claimde dat ze in Antwerpen-stad en Borgerhout niet langer de grootste partij zijn als gevolg van het vreemdelingenstemrecht en de snel-Belg-wet. Ik zie nergens gegevens over die regio's.
Quote (pvp-mjol @ Mon, 9 Oct 2006, 20:45)
Ik heb niets tegen het feit dat hij opnieuw burgemeester gaat worden maar ik vind het spijtig tegenover zijn kiezers dat hij niet belgen moet inschakelen om aan deze winst te komen. Hopelijk geeft dit volgend jaar geen tegen reactie op de federale verkiezingen.
En ja ik ben geen SP.A fan gewoon om dit:
<schandalen sinds het stenen tijdperk>
Amai een heel pak hoor!
Ik ga SP.A niet verdedigen en vele van die zaken zullen inderdaad wel waar zijn. Maar dat is geen garantie dat andere partijen het beter doen. Vooral een partij als VB met Filip Dewinter als kopstuk.
Lees deze artikels even door.
http://www.etiennevermeersch.be/artikels/politiek/dewinter_nazi/document_viewhttp://www.etiennevermeersch.be/artikels/politiek/vbregering/document_viewhttp://www.etiennevermeersch.be/artikels/politiek/indeclinch/document_viewhttp://www.etiennevermeersch.be/artikels/politiek/migranten_stem/document_viewhttp://www.etiennevermeersch.be/artikels/politiek/ethisch_cordon/document_viewZe hebben niet allen iets te maken met dit onderwerp, maar dat kan voor jou geen kwaad.
Quote (dmx_wizzard)
pieter de crem is onze burgemeester moest iemand er al van gehoord hebben
(mijn nonkel~)
Hij is ook partijleider van de CD&V geweest, toch?
Quote (JurK. @ Mon, 9 Oct 2006, 21:47)
mja je trekt een directe link tussen extreem rechts en allochtonen.. niet terecht imo ;/
Aha, nog een slachtoffer die dringend wat moet lezen.
http://www.etiennevermeersch.be/artikels/politiek/dewinter_nazi/document_viewhttp://www.etiennevermeersch.be/artikels/politiek/indeclinch/document_viewVeel plezier.
Quote (jOOdje)
woon in Genk, heb zelf op CD&V gestemd, alleen hier word ook massaal op vlaamsblok gestemd, gewoon omdat veel mensen niet beter weten!!!
Mja, vaak ook uit angst of emotie.
Quote (Hellskin)
ergens rond 1930+ ging het die ene partij toch "aardig goed" af...
aardig goed als in ze werden niet afgestraft en juist verheerlijkt...
Gelukkig is dat nu zo goed als onmogelijk. Althans in België.