Quote (BadBoyDeGekste @ Tue, 18 Dec 2007, 18:47)
lol der zijnmensen tt geworden met maar 500 posts..
en zo te zien ben jij ook hard bezig tt te krijgen

suc6 ^
Postcount means nothing (Famous quote)
Er zijn genoeg mensen die Paul geholpen hebben met van alles en nog wat aan de site in het begin, daarvoor zijn ze "trusted"
Quote (CpTJenJen @ Tue, 18 Dec 2007, 18:47)
nee. ik kan me hard vergissen want zit niet dagelijks op profielen, maar ik geloof dat het bij lesley heel snel ging, bij sabine waren er maar een paar dagen.. en naar mij is ze op forum nooit egt super behulpzaam.. aan lesley heb ik iig altjd iets..
Dat is al een tijdje geleden, toch ben ik ervan overtuigd dat "goede vriendjes" zijn van een mod niet betekent dat je "trusted" bent.
AL de moderators op het forum moeten vinden dat jij het verdient voordat je er een krijgt van njaguar

[edit] dit ging over mods

sorry ben beetje moe
[edit#2] @ Badboydegekste - dat is absoluut niet waar, er zijn genoeg mensen die véél mods kennen en niet trusted zijn, als jij je werk goed doet, valt dat op en zal je gewaardeerd worden!
This post was edited by LiL[P] on Dec 18 2007 11:52am