Quote (??NNI @ Fri, 4 Apr 2008, 19:03)
Je zegt: 'als je dood gaat, ga je dood', maar als er een remedie bestaat, ga je niet dood. Wat heb je dan te verliezen?
Als je twintig jaar bent, mag je echt wel wat meer levenslust tonen. Bovendien is 't nogal egoïstisch om voor de dood te kiezen (als er nog andere mogelijkheden zijn), terwijl je familie, vrienden en 'n gezin hebt die op je rekenen.
Ik kan hoe dan ook maar moeilijk geloven dat je, wanneer je je in zulke situatie bevindt, liever sterft dan blijft leven.
Tjah, toch denk ik er zo over. Ik snap je wel, en je heb mischien ook wel gelijk. Alleen ik wil dat gewoon niet, als ik dood ga dan ga ik dood. Dat is gewoon mijn mening en zo heb ik er altijd al over gedacht.
En ik kies niet voor de dood, maar als ik bijvoorbeeld heel erg ziek ben en dan dood ga. Dan gebeurt dat gewoon, en hoeft er van mijn part niet veel aan gedaan te worden.