Quote (ReadyAimFire @ Mon, Jan 15 2007, 10:45pm)
Quote (Incompetence @ Mon, Jan 15 2007, 09:28pm)
Quote (Tha_Axid @ Mon, Jan 15 2007, 10:00pm)
ik las het verhaal en ik heb er niks van binnen gekregen in mn hersen.
maar als antwoord op die laatste vraag: ja wij zijn cker allemaal een beetje ziek in ons hoofd.
huhuuuu... sukkel.
Moest dat nu echt? >_<
Aan de poll in de andere topic te zien wilden de meeste mensen gewoon wat meer interessante topics zonder dat die uitlopen in nutteloze spam. Wat denk je dat er nu zal gebeuren?
Yep, het moest er even uit. Mooi dat je denkt te weten wat er zal gebeuren en er vervolgens aan meewerkt, props!
Quote (Hellskin @ Mon, Jan 15 2007, 10:46pm)
1: dieren kunnen zich wel vervelen.... zeker huisdieren, die gewend zijn aan aandacht en drukte om hen heen...
moet je eens kijken hoe onze huisdieren helemaal door het dolle heen zijn als we een lange dag allemaal weg zijn geweest. bewijsstuk 1 dat er wel dieren zijn die zich vervelen.
2: de meeste dieren hebben helemaal geen tijd om zich te vervelen ze zijn te druk bezig om te leven/overleven hun instincten volgen.
1. Je hoeft je niet te vervelen alvorens enthousiast te (kunnen) zijn.
2. Ze hebben wel tijd om even lekker te gaan liggen; leeuwen slapen/luieren het grootste deel van de dag. Wat moeten ze anders dan slapen als ze even niets hoeven te doen? Zie je dit slapen als nuttig (energie opbouwen)? net zoals wij gaan sporten(fit zijn, sociaal, bla)/tv kijken(plezier hebben, heel nuttig) als we niets hoeven te doen? of is het vervelen?
This post was edited by Incompetence on Jan 15 2007 03:56pm