Quote (nesius @ Fri, Aug 29 2008, 03:58am)
zbog ovoga i onoga milanasrbina mi je sam žao što sam glasao za vaš subforum.
tužno, jako tužno da još ima toga...
slazem se stvarno preteruju sa takvim glupostima ali hvala u svakom slucaju sto si glasao,cenimo svaki glas jos jednom hvala svima koji su glasali!!