Quote (Sumarius @ Tue, Aug 26 2008, 10:41pm)
Pa u svakom slucaju nije najbolja filosofia lol...sto se tice hrvata ,to razumem i postujem tvoje razloge ali to ne donosi nikakvo dobro Srbima tj ako nam u profilima stoji da treba da druge ubijamo! Tako Srbiji i Srpstvu se ne pomaze to..... je moje misljenje....znam sta sigurno moze da nam pomogne ...to je da konacno upotrebimo ta cuvena 4S Samo Sex Srbiju Spasava i da srpkinje pochnu da radjaju sto vise srba haha to nama treba a ne da koljemo druge lolz
N
istina to nama treba vise stanovnika da bih lakse klali

:P
Btw guys ty for voting yes