Quote (MilanSrbin @ Mon, Aug 25 2008, 12:53pm)
it isnt childish and the hate between serbs and ustase will never end ... there will be no friendship between us...!!!
Nisi me razumeo ..rekao sam da je to glupo da se prepucavamo ovde,umesto da pokazemo da smo tolerantni i da iskuliramo hrvate i ostale koji nas prozivaju,jer sa vredjanjem sigurno necemo dobiti forum...i inace postovao sam par puta na hrvatskom forumu i niko me nije vredjao a pogledaj u moj profil pise da sam iz srbije!!!
Rat je bio ,i nek tako ostane i vec sam negde ovo rekao nemojte ispravljati krivu drinu jer nemoze....
Molim te skloni ono sranje (Ubi zakolji da Hrvat, Siptar, Balija Nepostoji ! ! !)
bez uvrede ali to me nervira .znachi jos jednom bez uvreda !!!
Hvala svima koji su glasali za Srpski Forum,trudite se da dobijemo forum a ne samo razlog za +1 post