Quote (rageofaeon @ Mon, Aug 11 2008, 07:06pm)
Yes
I nadam se da ćete biti tolerantniji prema članovima vama susjedskih zemalja, te da neće biti međusobnih izazivanja.
U svakom slučaju, u Hrvatski subforum su dobrodošli svi ljudi dobre volje i namjera.
Pozdrav
E ovo moram da pozdravim hvala bogu za normalan post ...moram da priznam svaka cast,ovo je ono zbog chega stvarno vredi procitati post ....moje postovanje ...i svako nek zna da ko god je dobre volje i namera bio on madjar hrvat srbin bosana alabanc crnac marsovac,plutonac ,zeleni ljubicasti svejedno jjeeeeeeeeeeeeee
svako je dobrodosaoooooo
jos jednom ti hvala na ovako lepom postu ,ulepsao si mi dan .