Quote (darkkobra @ Jan 17 2010 07:04pm)
dobro je pa te niko ovdje ne razumi, inace bi te ismijavali jos 100 godina, zato sto mislis da je taj retard dobar...
Kako ti vec rekoh, on je jedan od najtuznijih slucajeva koje sam ja ovde na jsp ikad vidio.
ma neznam...ja ga poznajem tjedan dana i frajer mi se ne cini los....
u pvp razbija, ali samo u pubovima
inace kolko smo bili u priv gameu nije nista previse pokazao
ima ok dmg i to je sve...takika uobicajena ko kod vecina random barbi
idem off....cut cemo se kasnije :]
welcome back btw