d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Turniej D2jsp 1v1 W Dota2
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 6 2013 02:26pm
OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, IŻ DNIA 14.04 ROKU PANSKIEGO 2013, O GODZINIE 18:00 ODBĘDZIE SIĘ TURNIEJ POLSKIEJ SEKCJI W GRĘ DOTA2.
ORGANIZATORZY: bushlick, HunTer]nK[
WPISOWE: SYMBOLICZNE 10 FG
NAGRODY:
1 MIEJSCE - ZŁOTY_PUCHAR.GIF + 70% WPISOWYCH + ITEMKI DOTA2 (TO CO UDA SIĘ UZBIERAĆ PRZEZ TYDZIEŃ)
2 MIEJSCE - SREBRNY_PUCHAR.GIF + 20% WPISOWYCH
3 MIEJSCE - BRONOZWY_PUCHAR.GIF + 10% WPISOWYCH

GRY BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY W SYSTEMIE 1V1 RANDOM HERO, SAME HERO, MID ONLY, NO POWERUPS (BEZ RUN)
ZWYCIĘŻY GRACZ KTÓRY:
ZABIJE PRZECIWNIKA/ZNISZCZY JEGO TOWER/BĘDZIE MIAŁ WIĘCEJ DOBITYCH CREEPKÓW W 15 MINUT (LASTHITY + DENY)
SYSTEM ROZGRYWEK - PUCHAROWY
DOCELOWA LICZBA UCZESTNIKÓW - ILU SIĘ ZAPISZE TYLE BĘDZIE. MOŻNA FEJKOWAĆ, ZAPISAĆ SIĘ NA KILKU KONTACH, ZAPROSIĆ KOLEGÓW, JEDNAK TRZEBA UIŚCIĆ OPŁATĘ ODPOWIEDNIEJ WYSOKOŚCI.

ŻEBYŚCIE SIĘ NIE BALI O GOTÓWKĘ, WPŁATY NALEŻY KIEROWAĆ DO HUNTERA - JAKBY CO TO DADZĄ MU LOCKA I ZOSTANIE WYSMAGANY BATEM PO PLECACH.
DONEJTY MILE WIDZIANE, WSZYSTKO IDZIE W PULE NAGRÓD.
Member
Posts: 3,418
Joined: Jan 10 2013
Gold: 0.49
Warn: 40%
Apr 6 2013 02:28pm
1th
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 6 2013 02:33pm
pewnie bedzie bardzo wysoki poziom
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Apr 6 2013 02:33pm
Jestem w stanie być sponsorem mojego zawodnika. Czekam na chętnych.
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 6 2013 02:33pm
4st

już jest temat, nn spam
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 6 2013 02:34pm
sami bogowie doty2, z tego co sie orientuje
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 02:34pm
Quote (kefir @ Apr 6 2013 08:33pm)
pewnie bedzie bardzo wysoki poziom


napisal kefir
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Apr 6 2013 02:36pm
Quote (bushlick @ 6 Apr 2013 21:26)
OGŁASZAM WSZEM I WOBEC, IŻ DNIA 14.04 ROKU PANSKIEGO 2013, O GODZINIE 18:00 ODBĘDZIE SIĘ TURNIEJ POLSKIEJ SEKCJI W GRĘ DOTA2.
ORGANIZATORZY: bushlick, HunTer]nK[
WPISOWE: SYMBOLICZNE 10 FG
NAGRODY:
1 MIEJSCE - ZŁOTY_PUCHAR.GIF + 70% WPISOWYCH + ITEMKI DOTA2 (TO CO UDA SIĘ UZBIERAĆ PRZEZ TYDZIEŃ)
2 MIEJSCE - SREBRNY_PUCHAR.GIF + 20% WPISOWYCH
3 MIEJSCE - BRONOZWY_PUCHAR.GIF + 10% WPISOWYCH

GRY BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY W SYSTEMIE 1V1 RANDOM HERO, SAME HERO, MID ONLY, NO POWERUPS (BEZ RUN)
ZWYCIĘŻY GRACZ KTÓRY:
ZABIJE PRZECIWNIKA/ZNISZCZY JEGO TOWER/BĘDZIE MIAŁ WIĘCEJ DOBITYCH CREEPKÓW W 15 MINUT (LASTHITY + DENY)
SYSTEM ROZGRYWEK - PUCHAROWY
DOCELOWA LICZBA UCZESTNIKÓW - ILU SIĘ ZAPISZE TYLE BĘDZIE. MOŻNA FEJKOWAĆ, ZAPISAĆ SIĘ NA KILKU KONTACH, ZAPROSIĆ KOLEGÓW, JEDNAK TRZEBA UIŚCIĆ OPŁATĘ ODPOWIEDNIEJ WYSOKOŚCI.

ŻEBYŚCIE SIĘ NIE BALI O GOTÓWKĘ, WPŁATY NALEŻY KIEROWAĆ DO HUNTERA - JAKBY CO TO DADZĄ MU LOCKA I ZOSTANIE WYSMAGANY BATEM PO PLECACH.
DONEJTY MILE WIDZIANE, WSZYSTKO IDZIE W PULE NAGRÓD.


już jadę ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
coś czuję, że połowa fg się rozpłynie i trafi na ******* :ph34r:
czekam z niecierpliwością czy ktoś się nabierze
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 02:38pm
Quote (JohnyCage @ Apr 6 2013 08:36pm)
już jadę ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
coś czuję, że połowa fg się rozpłynie i trafi na *******  :ph34r:
czekam z niecierpliwością czy ktoś się nabierze


2005, donor, rainbow orb
elo
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Apr 6 2013 02:39pm
nie mam czasu kopac dupki jakims losowym januszkom elo
Go Back To Polska Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll