d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Lesny_barb > zna ktos?
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,398
Joined: Jan 2 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 18 2007 07:20am
Zna ktos kolesia z postacia lesny_barb, chodzi mi o bn, ale moze i na tym forum jest ktos taki
a teraz powiem o co mi biega. Wczoraj miedzy 14-15 weszedl na gre mojego kumpla kolo z postacia o nazwie lesny_barb wlasnie,
powiedzial ze ma dla mojego kumpla enigme - rzecz o ktorej marzy (dokladnie to samo obiecalem wlasnie kumplowi)
Oczywiscie ziomek myslal ze ten lesny_barb to ja... po ok 2 godz ciaglego bluzgania na koniec koles ukradl cos mojemu kumplowi
3 godz. pozniej musialem sie tlumaczyc ze to nie ja wyzywalem kumpla od ch**, skur** i zjeb** a koles mnie pozadnie wkur**
juz nawet nie za to ze cos zajebal, ale ze sie podal za mnie, napisalem ten topic bo pytalem na bn czy ktos zna tego lesnego barba no i nikt mi nie pomogl,
a zdawalo mi sie ze na d2jsp gdzies widzialem takie acc. wiec moze wy mi pomozecie, jesli znacie go/macie jakies opinie na jego temat.

ps. Jesli takowy barb na tym forum jest i to on sie podawal za mnie, niech sie ze mna skontaktuje, ja chce tylko zeby koles powiedzial o co mu chodzilo, byc moze to byl tylko glupi zart, jednak prawda jest taka ze jesli raz taka sytuacja sie zdazyla to i moze sie powtorzyc. Moze jesli ma troche kultury - przeprosil mojego kumpla

pozdro
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Feb 18 2007 07:22am
Ja znam!
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Feb 18 2007 07:37am
Również znam, lesny_barb jest znanym i szanowanym barbarzyńcą na battlenecie i do tego jest hakerem więc to pewnie dlatego okradł twojego kolege!
Banned
Posts: 4,289
Joined: Jun 5 2003
Gold: 100.00
Warn: 90%
Feb 18 2007 07:40am
podobno sie ukrywa teraz gdzies w puszczy bialowieskiej - nie no sorka nie wytrzymalem smile.gif btw ja go nieznam ale jak chcesz enigme to wyslij PM to dam ci za free tongue.gif

btw ja znam jeszcze leśnego dzbana takie dobre winko z żabki polecam wink.gif - dwa leśne dzbany i najebany smile.gif

This post was edited by bruniak on Feb 18 2007 07:45am
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold: 33,888.00
Feb 18 2007 07:42am
Quote (bruniak @ Sun, Feb 18 2007, 01:40pm)
podobno sie ukrywa teraz gdzies w puszczy bialowieskiej - nie no sorka nie wytrzymalem smile.gif btw ja go nieznam ale jak chcesz enigme to wyslij PM to dam ci za free tongue.gif


ze mna GUMIjagody zbieral w lesie biggrin.gif
tylko sie nie schylaj w jego obecnosci... skradl mi tez dziewictwo sad.gif ? tongue.gif

Pm do mnie znam go ~~


This post was edited by [GuMiS] on Feb 18 2007 07:43am
Member
Posts: 8,580
Joined: Jul 26 2006
Gold: 205.20
Feb 18 2007 07:45am
Quote ([GuMiS] @ Sun, 18 Feb 2007, 14:42)
Quote (bruniak @ Sun, Feb 18 2007, 01:40pm)
podobno sie ukrywa teraz gdzies w puszczy bialowieskiej - nie no sorka nie wytrzymalem smile.gif btw ja go nieznam ale jak chcesz enigme to wyslij PM to dam ci za free tongue.gif


ze mna GUMIjagody zbieral w lesie biggrin.gif
tylko sie nie schylaj w jego obecnosci... skradl mi tez dziewictwo sad.gif ? tongue.gif

Pm do mnie znam go ~~

mi ostatnio groził porożem z jelenia ,że mi je wsa .. wkomponuje jak będe mu podbierał porzeczki sad.gif.
widziałem raz na bn wink.gif

ja w ogrodzie na drzewach rozwiesiłem "Łontet leszny_bob O 1kg mrożonych dżdżownic kanadyjskich"

This post was edited by Stefanek on Feb 18 2007 07:49am
Member
Posts: 8,824
Joined: Dec 18 2006
Gold: 5.91
Feb 18 2007 07:46am
O widze ze napisales topica damianie ciekawe co z tego wyniknie. Moze podajcie jego rysopis to sie list gonczy porozsyla:P
Sry za OT jak cos
Member
Posts: 1,398
Joined: Jan 2 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 18 2007 07:59am
widze ze zarty sie wasz trzymajš ^^ ok œmiech to zdrowie nie przecze smile.gif
dobra topic moze byc zakmniety ja niemam nic do dodania, jak cos to pm
pozdro
Member
Posts: 90,924
Joined: Dec 11 2005
Gold: 119,112.85
Feb 18 2007 08:02am
lol tak mnie ta historia rozśmieszyła że wyślij mi PM z grą to dam free eni dla kolegi
xD


JO LESNY BARB
Member
Posts: 22,335
Joined: Oct 10 2005
Gold: 222.08
Feb 18 2007 08:02am
chyba ten twoj kumpel to gosc z loll-x idz na lol-x i popytaj tam beda go znac imo ^
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll