http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=48895498&f=230&o=0 
ostatni temat z cyklu 'muj nowy pies'. moze sie w sobie zbiore zeby zrobic zdjecia wszystkim, wtedy oczywiscie wrzuce je na jsp

tego nabyłem dzisiaj.
http://img253.imageshack.us/img253/1003/jsppajun1.png
zeby w pelni wyobrazic sobie jego wielkosci popatrzcie na wlasna dlon, samo zdjecie nigdy dobrze nie odzwierciedli prawdziwych rozmiarow. ten jest jeszcze malutki
http://img256.imageshack.us/img256/2204/jsp1q.jpg
http://img713.imageshack.us/img713/6334/jsp2a.jpg
ELO