d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hodowla Moich Niebespiecznych Psuw Rosnie
12310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 22 2010 05:20am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=48895498&f=230&o=0 <-- ostatni temat z cyklu 'muj nowy pies'. moze sie w sobie zbiore zeby zrobic zdjecia wszystkim, wtedy oczywiscie wrzuce je na jsp :drool:
tego nabyłem dzisiaj.

zeby w pelni wyobrazic sobie jego wielkosci popatrzcie na wlasna dlon, samo zdjecie nigdy dobrze nie odzwierciedli prawdziwych rozmiarow. ten jest jeszcze malutki :blush:



ELO
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Oct 22 2010 05:23am
dobry pies
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 22 2010 05:24am
Quote (Shald @ Oct 22 2010 11:23am)
dobry pies


ty. cos mala atencja :angry:
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Oct 22 2010 05:25am
ZJEDZO CIE :cry:
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 22 2010 05:26am
Quote (lyzeff @ Oct 22 2010 11:25am)
ZJEDZO CIE :cry:


no to troche chujnia :( w kazdym razie zwroccie uwage na rozmiar jego zembuw, taki maly pajun a takie duze kly :O :drool:
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Oct 22 2010 05:28am
smakowity :drool:
Member
Posts: 6,030
Joined: Mar 11 2008
Gold: 6.83
Oct 22 2010 05:28am
jak to nie som psy :cry:
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 22 2010 05:32am
Quote (HillOvCypress @ Oct 22 2010 01:20pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=48895498&f=230&o=0 <-- ostatni temat z cyklu 'muj nowy pies'. moze sie w sobie zbiore zeby zrobic zdjecia wszystkim, wtedy oczywiscie wrzuce je na jsp :drool:
tego nabyłem dzisiaj.
http://img253.imageshack.us/img253/1003/jsppajun1.png
zeby w pelni wyobrazic sobie jego wielkosci popatrzcie na wlasna dlon, samo zdjecie nigdy dobrze nie odzwierciedli prawdziwych rozmiarow. ten jest jeszcze malutki  :blush:
http://img256.imageshack.us/img256/2204/jsp1q.jpg
http://img713.imageshack.us/img713/6334/jsp2a.jpg

ELO


ile on będzie miał cm w przyszlosci?
Dalbys fotke z neta jakiegos doroslego?
Member
Posts: 4,404
Joined: Oct 26 2009
Gold: 0.00
Oct 22 2010 05:33am
ladne pieski ^_^
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 22 2010 05:34am
jaka to rasa? hahahhahaa :wallbash:
Go Back To Polska Topic List
12310Next
Add Reply New Topic New Poll