To nie moja wina, to wina chorej jaźni moderacji B) po 9 latach im się przypomniało, że tematy w sekcji off topic to jednak nie luźne rozmowy tylko wciąż trzeba rozmawiać o diablo, dlatego szukam fan artów z andariel, czarodziejka, amazonkom i akarom B)
Prawidłowo, zakładanie takich tematów powinno być premiowane permanentnym banem, nie ma tu miejsca na zberezne zdjęcia kobiecych stóp, nie wszyscy tu mają odpowiedni wiek są też osoby młode 20+ które jeszcze nie widziały kapusty