d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rower
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,897
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 22 2026 03:33am
W tym temacie drodzy użytkownicy, rozmawiamy na temat pedałowania i wszystkiego związanego z tym sportem.
- Strój do pedałowania, buty, przeróżne pulsometry itd.
Chwalimy się swoimi życiówkami i startami w różnych rowerowych dyscyplinach.


To ja zacznę, nie mam roweru bo jestem wielkim chłopem...

This post was edited by BrakNicku on Jun 22 2026 03:33am
Member
Posts: 34,143
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 22 2026 03:37am
Też nie mam roweru bo jestem wielkim chłopem, a ostatni jaki miałem to ten na komunię, który sprawiał mi ogromną trudność w pedałowaniu bo był za duży B)
Member
Posts: 13,379
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Jun 22 2026 03:39am
Jeszcze gdy chodzilem do podstawowki to byl tam taki paweł i ja jechalem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze juz do domu pojechałem
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jun 22 2026 03:43am
Czyściłem w weekend kasete i lancuch i zauwazylem ze w łańcuchu brakuje jednej spinki i to nie tej co łączy lancuch lol musze kupić nowy i bedzie git 😋
Member
Posts: 8,897
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 22 2026 03:46am
Też nie mam roweru bo jestem wielkim chłopem, a ostatni jaki miałem to ten na komunię, który sprawiał mi ogromną trudność w pedałowaniu bo był za duży B)


Szkoda ze go sobie nie zostawiłeś teraz jesteś dość duży żeby pedałować bez kompleksów B)

Jeszcze gdy chodzilem do podstawowki to byl tam taki paweł i ja jechalem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze juz do domu pojechałem


Teraz to trener Paweł

Czyściłem w weekend kasete i lancuch i zauwazylem ze w łańcuchu brakuje jednej spinki i to nie tej co łączy lancuch lol musze kupić nowy i bedzie git 😋


Może łańcuch od piły motorowej by się nadał tak zwane ostre pedałowanie
Member
Posts: 20,826
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jun 22 2026 03:48am
Czyściłem w weekend kasete i lancuch i zauwazylem ze w łańcuchu brakuje jednej spinki i to nie tej co łączy lancuch lol musze kupić nowy i bedzie git 😋


Nowy łańcuch do zużytej kasety i korby to tak srednio
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jun 22 2026 03:54am
Nowy łańcuch do zużytej kasety i korby to tak srednio


Czy ja wiem czy takie zużyte to rower za 200pln z olxa jakbym chciał w nim wszystko wymieniać to by mnie taniej wyszło nowy rower kupić 😅
Member
Posts: 20,826
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jun 22 2026 04:12am
Czy ja wiem czy takie zużyte to rower za 200pln z olxa jakbym chciał w nim wszystko wymieniać to by mnie taniej wyszło nowy rower kupić 😅


Może byc problem z przeskakiwaniem
Member
Posts: 34,143
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 22 2026 04:13am
Temat zaraz będzie zamknięty, bo tu jest zakaz pedałowania, a to forum o diablo, w nie o pedałowaniu B)

Swoją drogą ciekawe czy na sekcjach dla innych gier też trzeba pisać o diablo :bonk:
Member
Posts: 8,897
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Jun 22 2026 04:45am
Temat zaraz będzie zamknięty, bo tu jest zakaz pedałowania, a to forum o diablo, w nie o pedałowaniu B)

Swoją drogą ciekawe czy na sekcjach dla innych gier też trzeba pisać o diablo :bonk:


Przecież tu offtopic można pisać o rowerach
Go Back To Polska Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll