^majkii muszę stanąć w obronie użytkownika ^cbx1992 - on tych talarów nie wyzebral, tylko ciężko na nie zapracował, wysyłając nudeski
Ja to na przykład mogę śmiało powiedzieć, że wygrałem taki wspaniały konkurs w którym wygrałem fg że aż forumowe gwiazdy mi zazdrościły. No i w prezencie dostałem na 800 postów, jakbym dostał forumowy ekwiwalent turbo doładowania. Dzięki temu mogłem od razu stworzyć swoją DONORS listę, elegancką jak VIPowska loża, i powiem szczerze dobrze mi z tym!