Niby tak, ale czy post założycielski powinien się liczyć
Oczywiście, bo liczy się od 1 a nie od 0
ai widzi to tak:
„Na podstawie przedstawionego fragmentu forum, użytkownikiem, który napisał post #5, jest BrakNicku.
Posty układają się następująco:
Post #1: Pozdrawiam
Post #2: BrakNicku
Post #3: PrzykraSprawa
Post #4: BrakNicku
Post #5: BrakNicku (Tutaj pyta: "Jestem 5 postem??")
Post #6: hef
Post #7: BrakNicku”
This post was edited by BrakNicku on Nov 28 2025 04:08am