d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dziękczynny #2
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2025 01:38pm
Dziękuję za cd-keya :hail: teraz tylko dostać laptopa w swoje ręce i grać w diablo :drool:
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 25 2025 01:40pm
a nie ma za co :wub:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2025 01:41pm
a nie ma za co :wub:


:wub:
Member
Posts: 20,800
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 25 2025 01:41pm
Dziękuję ^czu za cd-keya :hail: teraz tylko dostać laptopa w swoje ręce i grać w diablo :drool:


to się dobrze skończy? :D
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2025 01:43pm
to się dobrze skończy? :D


Tak, skończy się całodniowym graniem w diablo :drool:
Member
Posts: 19,508
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 25 2025 03:53pm
Tak, skończy się całodniowym graniem w diablo :drool:


d2r czy vanilla?
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2025 03:53pm
d2r czy vanilla?


W pd2 chcę grać, może trochę na battle necie w legacy.

This post was edited by Arilyn on Nov 25 2025 03:54pm
Member
Posts: 19,508
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 25 2025 03:54pm
W pd2 chcę grać, może trochę na battle necie.


podaje ci swoją witę
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 25 2025 03:55pm
podaje ci swoją witę


Pogramy kupcia razem, wierzę.
Member
Posts: 8,594
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,020.00
Nov 25 2025 04:03pm
Powodzeni
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll