☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Szadzia
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 74
Replies: 6
Track Topic
Kupcia
Member
Posts: 19,508
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
10,951.36
#1
Nov 23 2025 07:44am
Szadź to biały, lodowy osad powstający na powierzchniach w wyniku zamarzania przechłodzonych kropelek wody (np. mgły) na przedmiotach o temperaturze poniżej zera. No to to nie lód ale prawie
kondes
Member
Posts: 33,995
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#2
Nov 23 2025 07:49am
Chyba was pojebało, że będę cały dzień oglądał śnieg na tym forum
cbx1992
Member
Posts: 30,604
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#3
Nov 23 2025 07:50am
nasrać tam tylko na środku
kondes
Member
Posts: 33,995
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
420.00
#4
Nov 23 2025 08:11am
Quote (
cbx1992 @ 23 Nov 2025 14:50
)
nasrać tam tylko na środku :mellow:
Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum
tx0
Member
Posts: 6,793
Joined: Jun 26 2020
Gold
:
36,209.59
#5
Nov 23 2025 08:47am
bialy puch otula kupcie do snu. sloneczko juz gasi zloty blask, za chwile niebo blysnie czarem gwiazd dobranoc juz
Kenu_PL
Member
Posts: 11,225
Joined: Dec 25 2018
Gold
:
2,137.69
Warn: 10%
#6
Nov 23 2025 08:54am
Szadzia ma duże płatki
Kupcia
Member
Posts: 19,508
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
10,951.36
#7
Nov 23 2025 08:59am
Quote (
cbx1992 @ 23 Nov 2025 14:50
)
nasrać tam tylko na środku :mellow:
nice bait ale nie mam zamiaru tego robić
Go Back To
Polska
Topic List
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact