d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Szadzia
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,508
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 23 2025 07:44am
Szadź to biały, lodowy osad powstający na powierzchniach w wyniku zamarzania przechłodzonych kropelek wody (np. mgły) na przedmiotach o temperaturze poniżej zera. No to to nie lód ale prawie

Member
Posts: 33,995
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 23 2025 07:49am
Chyba was pojebało, że będę cały dzień oglądał śnieg na tym forum B)
Member
Posts: 30,604
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 23 2025 07:50am
nasrać tam tylko na środku :mellow:
Member
Posts: 33,995
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 23 2025 08:11am
nasrać tam tylko na środku :mellow:


Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum B)
Member
Posts: 6,793
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 23 2025 08:47am
bialy puch otula kupcie do snu. sloneczko juz gasi zloty blask, za chwile niebo blysnie czarem gwiazd dobranoc juz
Member
Posts: 11,225
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 23 2025 08:54am
Szadzia ma duże płatki
Member
Posts: 19,508
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 23 2025 08:59am
nasrać tam tylko na środku :mellow:


nice bait ale nie mam zamiaru tego robić
Go Back To Polska Topic List
Add Reply New Topic New Poll