d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Gra O Troniszcze
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 22 2025 03:55pm
rewatchuje, zapomnialem jakie te pierwsze sezony byly zajebiste :)
Member
Posts: 8,594
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,020.00
Nov 22 2025 03:56pm
rewatchuje, zapomnialem jakie te pierwsze sezony byly zajebiste :)


A no fajne
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 22 2025 03:59pm
Pierwsze sezony rzeczywiście, zajebiste. Ostatniego mogłoby nie być. :(
Member
Posts: 19,508
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 22 2025 05:09pm
gra o troona :mellow:


gra o troona - kto pierwszy obetnie sobie kuśke

This post was edited by Kupcia on Nov 22 2025 05:09pm
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Nov 22 2025 05:15pm
gra o troona :mellow:


gra o troona - kto pierwszy obetnie sobie kuśke


przeciez w 2025 kazdy m2f zostawia szlonga, przynajmniej kazdy na twitterze
Member
Posts: 30,598
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 22 2025 07:35pm
chyba staruszek tych książek nie dokończy :(
Member
Posts: 659
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Nov 22 2025 09:53pm
Zawsze mnie rozpierdalało jak cały czas gadali o tym, jak zimno jest za murem, ale nakrycia głowy żaden nie miał. XD

Tak w ogóle uważam, że ten serial byłby dużo lepszy bez smoków i innych baśniowych stworów.
Member
Posts: 11,225
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 22 2025 10:31pm
chyba staruszek tych książek nie dokończy :(


Chyba nie
Member
Posts: 37,038
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 23 2025 12:42am
Gruby skurwiel mógłby wydać wreszcie te ostatnie książki
Member
Posts: 11,225
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 23 2025 02:18am
Gruby skurwiel mógłby wydać wreszcie te ostatnie książki


Nieładnie się wyrażasz
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll