bejtowanie z menczesterem ci nie wystarczy? + nie zdziwilbym sie jakbys naprawde sluchal takiej muzyki
Moze drogi kolego otrzyj lzy, przestan nudzic o Manchesterze United i posluchaj tego utworu. Taylor co chwila referuje do Shakespeara, spiewa lepiej niz Lana del Ray, a kostiumy i sceny sa na poziomie Wladcy Pierscieni. Sluchac nie umierac.
This post was edited by Helthalvstor on Nov 22 2025 02:22pm