d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Napierdalanie Zony
12Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 20 2025 01:26pm
Grzeje, ziebi? :angel:
Member
Posts: 1,915
Joined: Sep 9 2012
Gold: 2,768.00
Nov 20 2025 01:57pm
Art. 207. - [Znęcanie się] - Kodeks karny.

§ 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 1a. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą nieporadną ze względu na jej wiek, stan psychiczny lub fizyczny,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 lub 1a połączony jest ze stosowaniem szczególnego okrucieństwa, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1-2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 15.
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Nov 20 2025 02:26pm
Member
Posts: 11,238
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 20 2025 02:58pm
Nie można przecież zona jest grzeczna chrześcijańska
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 20 2025 03:42pm
https://www.youtube.com/watch?v=Scn4Gzqy0n4


🤣🤣 a jak odda??
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2025 04:07pm
🤣🤣 a jak odda??


To trzeba się nauczyć bronić.
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 20 2025 04:14pm
To trzeba się nauczyć bronić.


Albo trzymać ją na balkonie
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 20 2025 04:15pm
Albo trzymać ją na balkonie


Są różne metody ;)
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Nov 20 2025 05:34pm
🤣🤣 a jak odda??


było se nie brać Anity Włodarczyk na żonę, tylko jakąś petitke
Member
Posts: 2,333
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Nov 20 2025 07:04pm
A czym napierdalacie zone zeby nie bylo sladow? :blush:
Go Back To Polska Topic List
12Next
Closed New Topic New Poll