d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czytam Biblię
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 18 2025 03:38pm
Nowy testament. Przeczytałeś kiedyś? Tak lub nie.
Member
Posts: 20,802
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 18 2025 04:03pm
Oho
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 18 2025 04:33pm
Oho


Już kiedyś przeczytałem. Wziąłem się za nią drugi raz, tym bardziej, że mam Biblię, która jest pamiątką po babci.
Member
Posts: 35,049
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 18 2025 04:45pm
Nie lubię science fiction
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 18 2025 07:21pm
Nie lubię science fiction


Ja tam czasem lubię poczytać takie rzeczy.
Member
Posts: 37,039
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 18 2025 11:25pm
Nie
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 19 2025 01:34am
ofc że nie
Member
Posts: 34,000
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Nov 19 2025 03:11am
Nie lubię science fiction


:rolleyes:
Member
Posts: 35,049
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 19 2025 04:43am
Ja tam czasem lubię poczytać takie rzeczy.


Ciężko byłoby mi przebrnąć przez ten bełkot
Member
Posts: 75,503
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2025 04:57am
Nowy testament. Przeczytałeś kiedyś? Tak lub nie.


nie szukaj boga w książce napisanej przez księży czy tam zakunnikuf :evil:
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll