d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dowcip Dnia
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 18 2025 04:13am
Dlaczego piłkarze Manczester United powinni budować autostrady?






- Bo nie było by żadnych bramek.


:D
Member
Posts: 20,800
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 18 2025 04:14am
Ocieram łzy ze śmiechu
Member
Posts: 6,793
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 18 2025 04:28am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

uwielbiam jak ktos szydzi z menczesteru, wtedy czuje ze zyje to lepsze niz walenie konia i heroina. a teraz wybaczcie ale musze otrzec lzy :)
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Nov 18 2025 04:52am
heheheh

zaraz będzie płacz userów i
Member
Posts: 35,049
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 18 2025 05:12am
Wszyscy płaczą ale nie wszyscy ze śmiechu, co nie i :)
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 18 2025 05:30am
Member
Posts: 9,101
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Nov 18 2025 06:34am
Cztery ultra latwe reporciki w tym temacie b)
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 18 2025 07:27am
Cały czas się śmieję, mając przy tym założone spodnie, drodzy koledzy.
Ciekawe co na to

Member
Posts: 11,225
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 18 2025 07:40am
Cztery ultra latwe reporciki w tym temacie b)


Gratuluję
Member
Posts: 35,049
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 18 2025 07:42am
Cztery ultra latwe reporciki w tym temacie b)


Emotka w okularach nie ukryje twoich łez :mellow:
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll