fb straszny rak, od dawna już nie korzystam, profil posiadam ale pusty, zero aktywności. 3/4 to boty i ckliwe obrazki/filmiki z ai pod którymi starzy ludzie, którzy nie ogarniają obecnej sytuacji piszą ojej jakie to piękne albo życzą sobie smacznej kawusi
This post was edited by DrizztEU on Nov 18 2025 12:16am