d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Miałem Nie Pić
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2025 12:08pm
A wczoraj znowu się najebałem :(
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 16 2025 12:21pm
jeden kac minął, teraz przyszedł czas na ten moralny? :(

jak chcesz to możemy w diablo razem polatać krowy i CI przejdzie drogi kolego :)
Dodaj mnie na battlenet WielkiCzu#2517
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2025 12:23pm
jeden kac minął, teraz przyszedł czas na ten moralny? :(

jak chcesz to możemy w diablo razem polatać krowy i CI przejdzie drogi kolego :)
Dodaj mnie na battlenet WielkiCzu#2517


No moralniak jest, bo wychodzi na to, że nie mogę się powstrzymać od alkoholu.
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 16 2025 12:31pm
No moralniak jest, bo wychodzi na to, że nie mogę się powstrzymać od alkoholu.


A dużo alko pękło?
Member
Posts: 1,915
Joined: Sep 9 2012
Gold: 2,768.00
Nov 16 2025 12:33pm
No moralniak jest, bo wychodzi na to, że nie mogę się powstrzymać od alkoholu.


Zorganizuj sobie czas na wieczór i nie będziesz myśleć o alko
Member
Posts: 10
Joined: Nov 11 2025
Gold: 0.00
Nov 16 2025 01:15pm
Dzień za dniem, zycia cut
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2025 01:29pm
A dużo alko pękło?


Wypiłem 2 setki i 2 browary i się najebałem :mellow:
Zorganizuj sobie czas na wieczór i nie będziesz myśleć o alko


Chyba wrócę do ćwiczeń.
Member
Posts: 6,795
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 16 2025 01:31pm
Brawo fafnirek!!!
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2025 01:32pm
Brawo fafnirek!!!


:(
Member
Posts: 6,795
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 16 2025 01:37pm
:(


Głowa do gury i walimy browary
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll